کد خبر: 3775192
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
۱۲ بهمن؛
گروه فرهنگی - مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد یزد از برگزاری اختتامیه جشنواره کشوری «روح خدا» در ۱۲ بهمن‌ماه در این استان خبر داد.

برگزاری جشنواره کشوری «روح خدا» در یزد

به گزارش ایکنا از یزد، حجت‌الاسلام مصطفی گرجی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یزد 3 دی ماه در نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: مساجد خاستگاه انقلاب بودند و باید احیا شوند و ارج نهاده شود.
وی با اشاره به برنامه های کانون مساجد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: جشنواره کشوری روح خدا با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از جمله برنامه های شاخص ما است که اختتامیه آن ١٢ بهمن ماه برگزار می‌شود.
مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد یزد بیان کرد: برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان در ٨١٠ کانون فرهنگی هنری، طرح «دیروز، امروز و فردا»، طرح کاروان دانایی، تجلیل از خانواده‌های شهید حوزه فرهنگ و هنر، اجرای سرود کانون های مساجد استان با یک هزار و ٤٠٠ نفر در کل استان و ٨٠٠ نفر در روز ورود امام(ره) قبل از نماز جمعه در مصلی از دیگر برنامه های کانون مساجد یزد است.
حجت‌الاسلام گرجی تصریح کرد: کتاب خاطرات امام(ره) و انقلاب به تالیف حجت الاسلام مظفر سالاری نیز به عنوان مهمترین برنامه ما در سطح استان است که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به چاپ می رسد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: