کد خبر: 3804266
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر خانه قرآن یوسف زهرا(عج) یزد از برگزاری همایش «اسرار شگفت تمرکز حواس و تاثیر آن در حفظ قرآن کریم» برای اولین بار در این استان خبر داد.

همایش «اسرار شگفت تمرکز حواس و تاثیر آن در حفظ» در یزد برگزار می‌شودخدیجه سلطانی، مدیر خانه قرآن یوسف زهرا(عج) یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد اظهار کرد: همایش رایگان ویژه فعالان حفظ و حافظان قرآن کریم با موضوع «اسرار شگفت تمرکز حواس و تاثیر آن در حفظ قرآن» برای اولین بار در استان یزد برگزار خواهد شد.
سلطانی افزود: از فعالان حفظ قرآن کریم و حافظان قرآن دعوت می‌شود تا در این همایش که با حضور محمدرضا شایق در چهار هفته تشکیل خواهد شد شرکت کنند.
وی با اشاره به اینکه این همایش در سالن همایش‌های بنیاد نخبگان استان یزد واقع در بلوار دانشجو برگزار می‌شود، ادامه داد: شرکت در این همایش که به‌صورت رایگان برگزار می‌شود، برای عموم آزاد است.
سلطانی افزود: این همایش از روز چهارشنبه، 28 فروردین ساعت 20:15 الی 21:30 آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند هرچه سریع‌تر قبل از اتمام ظرفیت برای ثبت نام اقدام نمایند.
مدیر خانه قرآن یوسف زهرا(عج) یزد اظهار کرد: پس از اتمام چهار جلسه همایش، دوره آموزشی حفظ قرآن کریم برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند در این دوره با روش نوین حفظ قرآن کریم آشنا شوند و پس از آن در خانه قرآن یوسف زهرا (عج) شروع به حفظ قرآن کنند.
یادآور می‌شود، خانه قرآن یوسف زهرا(عج) در شهر یزد، خیابان شهید رجایی، روبروی هتل ساباط، کوچه برج متولی قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در همایش با شماره ۳۶۲۷۲۱۳۲ – 36272885 تماس بگیرند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: