کد خبر: 3813647
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
گروه اجتماعی- مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: خیّر یزدی خارج از کشور حمایت 24 یتیم را بر عهده دارد و ماهیانه 200 هزار تومان در قالب طرح اکرام ایتام به‌حساب هرکدام از آنان واریز می‌کند.

خیر یزدی خارج از کشور 24 یتیم را تحت حمایت داردبه گزارش ایکنا از یزد به نقل از کمیته امداد، محسن علیزاده، مدیرکل کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه طرح اکرام ایتام ازجمله طرح‌های مشارکتی این نهاد است که با استقبال خوب نیکوکاران یزدی داخل و خارج از استان و حتی خیران خارج از کشور مواجه شده اظهار کرد: خیر یزدی خارج از کشور حمایت 24 یتیم را بر عهده دارد و ماهیانه 200 هزار تومان در قالب طرح اکرام ایتام به‌حساب هرکدام از آنان واریز می‌کند.
وی افزود: همکاری این نیکوکار یزدی خارج از کشور با کمیته امداد از سال 92 آغازشده و همچنان ادامه دارد، طی این مدت 802 میلیون تومان توسط این نیکوکار به‌صورت نقدی و غیر نقدی به خانوار ایتام و مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان یزد ادامه داد: مجموع کمک‌های نقدی اهدایی این خیر 230 میلیون تومان و ارزش کمک‌های غیر نقدی 572میلیون تومان شامل 2100 مترمربع سرامیک، پرداخت حق بیمه عمر ماهانه 24 یتیم هرکدام 100 هزار تومان، پرداخت هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس هرساله 24 یتیم همراه با خانواده، تأمین هزینه پوشاک و آجیل شب عید 24 یتیم به‌صورت بن 500 هزارتومانی برای هر نفر است.
یادآور می‌شود هم‌اکنون ۴۱۵۲ یتیم و فرزند نیازمند از حمایت ۱۴ هزار و ۳۳۰ حامی نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند، حامیان خیراندیش یزدی سال گذشته ۱۰ میلیارد و ۷۵۳ میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: