کد خبر: 3814038
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
گروه فعالیت‌های قرآنی- شب شعر «سفره نان و ریحان» با حضور جمعی از شاعران استان در حاشیه نمایشگاه علوم قرآنی شهر یزد برگزار شد.

برگزاری شب شعر «سفره نان و ریحان» در یزدبه گزارش ایکنا از یزد، شب شعر «سفره نان و ریحان» با حضور جمعی از شاعران استان چهارشنبه شب، ۱ خردادماه در حاشیه نمایشگاه علوم قرآنی شهر یزد برگزار شد.
در این نشست 15 نفر از شاعران استان از جمله غلامرضا محمدی، احمد مضطرزاده، افسانه نوری، فاطمه غلامی، سجاد طحان‌پور، عالیه مهرابی، علی اکبر سلیمانی، احمدرضا قدیریان، الهه سلطانی، امیرحسین اثنی عشری، سیدمحمود الهام بخش، حسین شاکر، محمدسعید زارع، ایمان شایق و همچنین فخرالسادات خامسی هامانه، مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد به قرائت شعر پرداختند.
این نشست از جمله برنامه‌های جنبی نمایشگاه علوم قرآنی شهر یزد که در حسینیه صاحب الزمان(عج) محمود آباد در حال برگزاریست، بود که با استقبال عموم مردم و مسئولان فرهنگی استان مواجه شد.
یادآور می‌شود نمایشگاه علوم قرآنی شهر یزد از ۲۵ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا دوم خردادماه جاری هرشب از ساعت ۲۱ الی یک بامداد در محل حسینیه صاحب الزمان (عج) محمودآباد میزبان علاقه مندان است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: