کد خبر: 3820511
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
گروه اجتماعی- معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از آغاز طرح «با مهر تا مهر» در راستای رفع نیازهای فرهنگی کودکان مناطق سیل‌زده کشور در این استان خبر داد.

“با مهر تا مهر” طرحی برای رفع نیازهای فرهنگی کودکان مناطق سیل زدهسیدجواد میرحسینی، معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا یزد با اشاره بر ضرورت توجه به نیازهای فرهنگی کودکان این مناطق اظهار کرد: بر همین اساس طرح «با مهر تا مهر» طراحی و فراخوانی از سوی سازمان جوانان هلال احمر اعلام شد تا اقلام فرهنگی شامل کتاب، لوازم‌التحریر و اسباب‌بازی را برای کودکان و نوجوانان از سوی گروه‌ها و افرادی که پیش از این در کمک‌رسانی به این مناطق فعال بودند تأمین شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: پویش با مهر تا مهر با همکاری انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان، انجمن نویسندگان کتاب کودک، انجمن تصویر‌گران، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، باغ کتاب شهرداری تهران، انجمن اسباب‌بازی، انجمن تصویر‌گران، موسسه خانه کتاب، مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان در روزهای ۳۰ و ۳۱ خرداد در استان یزد همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

میرحسینی گفت: مردم نیز برای مشارکت در این طرح می‌توانند کتاب، اسباب بازی و لوازم التحریر را خریداری کنند و در اختیار نیروهای مستقر در کتاب فروشی‌های مشارکت کننده قرار دهند.

وی بیان کرد: این طرح از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برای تهیه و توزیع اقلامی از جمله کتاب، اسباب بازی و لوازم التحریر در مناطق سیل زده برگزار می‌شود و کتابفروشی‌های سراسر کشور نیز می‌توانند با ثبت‌نام از طریق لینک سایت سازمان جوانان هلال احمر در این طرح مشارکت کنند، در این بخش میزان تخفیفی که به خریدهای مردم برای طرح با مهر تا مهر صورت می‌گیرد نیز قابل انتخاب است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: