کد خبر: 3820513
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
دوست‌ فاطمی‌ها خبر داد:
گروه معارف- مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد از تمدید مهلت شرکت در بخش الکترونیک نهمین جشنواره «کتابخوانی رضوی» تا 15 تیرماه در این استان خبر داد.

تمدید مهلت شرکت در بخش الکترونیک جشنواره «کتابخوانی رضوی» در یزدرقیه دوست‌ فاطمی‌ها، مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا یزد از تمدید مهلت شرکت در بخش الکترونیک نهمین جشنواره «کتابخوانی رضوی» تا 15 تیرماه در این استان خبر داد و اظهار کرد: امکان شرکت در بخش مکتوب جشنواره که تا پیش از این تا پایان روز 28 خردادماه اعلام شده بود، تمدید نخواهد شد و شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تنها به صورت آنلاین و با مراجعه به سامانه اینترنتی جشنواره به آدرس razavi.iranpl.ir میسر خواهد بود.

وی ادامه داد: نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از ابتدای اردیبهشت‌ماه و با معرفی 12 کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» آغاز به کار کرد و علاقه‌مندان امکان شرکت انفرادی و خانوادگی در این جشنواره را داشتند.

دوست فاطمی‌ها افزود: این جشنواره همچون سه دوره گذشته، به صورت مکتوب و آنلاین در حال برگزاریست و پس از پایان مهلت شرکت مکتوب در پایان روز 28 خرداد، امکان شرکت در بخش آنلاین تا پایان روز 15تیرماه وجود خواهد داشت.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان یزد بیان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این دوره از جشنواره می‌توانند در فرصت باقی‌مانده با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان، منابع این جشنواره را به امانت بگیرند و یا با مراجعه به سامانه اینترنتی جشنواره، نسخه الکترونیک کتاب‌ها را تهیه و مطالعه کنند.

یادآور می‌شود جشنواره ملی کتابخوانی رضوی از ششمین دوره خود با محوریت نهاد کتابخانه‌های عمومی و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضاعلیه‌السلام، با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی با موضوع سیرة رضوی و پاسداشت ارزش‌های کریمان و کریمة اهل‌بیت عصمت و طهارت‌ علیهم‌السلام برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: