کد خبر: 3835927
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
گروه فرهنگی ــ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: آزادگان با استقامت بی‌نظیر خود، پیام عزت ایران را به جهانیان مخابره کردند.

آزادگان پیام عزت ایران را به جهانیان مخابره کردندبه گزارش ایکنا از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد صبح امروز در دیدار با عبدالرسول میرفلاح و محمدحسین هدایتی مقدم از آزادگان هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: آزادگان با استقامت بی نظیر خود، پیام عزت ایران را به جهانیان مخابره کردند.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی که فکر می‌کرد از طریق شکنجه‌های روحی و روانی بر جوانان آزاده ما چیره خواهد شد، با مشاهده عزم راسخ آنان ناامید شد.

آیت‌الله ناصری بیان کرد: اگر آزادگان توانستند در برابر شکنجه‌های ناجوانمردانه رژیم بعث مقاومت کنند، حاصل ایمان و اعتقاد راستین به اسلام و انقلاب اسلامی بود.

امام جمعه یزد تاکید کرد: ما امنیت و آسایش امروز را مدیون ایثار و جان فشانی شهدا، جانبازان و آزادگان هستیم و وظیفه همه ماست که قدردان آنان باشیم.

وی افزود: آزادگان متحمل رنج و مشقت شدند تا اسلام و انقلاب اسلامی استوار بماند و ما نباید اجازه دهیم حاصل زحمات آنان از بین برود و استقلال و امنیت کشور آسیب ببیند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اظهار کرد: مسئولان و مردم باید با ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در بین جوانان از اصل نظام جمهوری اسلامی حراست کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: