کد خبر: 3836259
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
گروه فرهنگی- رییس حوزه هنری یزد از برگزاری دومین جلسه از سلسله نشست‌های اندیشه‌ورزی والعصر با موضوع «تبیین دومین مرحله خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی انقلاب اسلامی» در یزد خبر داد.

دومین نشست «والعصر» با موضوع «تبیین دومین مرحله خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» در یزدمحمدصادق کوچک‌زاده، رییس حوزه هنری استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا یزد اظهار کرد: دومین نشست از سلسله نشست‌های اندیشه‌ورزی «والعصر» با هدف تبیین و تحلیل بیانیه «گام دوم انقلاب» با حضور استاد غلامحسین دشتی، تحلیلگر مسائل فرهنگی و اجتماعی‌ و جمعی از اندیشمندان، هنرمندان و فعالان فرهنگی، دوشنبه 28 مرداد، ساعت 18 در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود.

وی، تبیین و تحلیل بیانیه «گام دوم انقلاب»، تسریع در رشد و انتشار گفتمان انقلاب اسلامی، تبیین صحیح و شفاف مواضع در چارچوب «نظریه‌ نظام انقلابی»، امیدآفرینی و افزایش روحیه جهادی و انقلابی را از اهداف این نشست‌ها برشمرد.

رییس حوزه هنری استان افزود: در این سلسله نشست‌ها با نگاه به آینده از منظرهای دینی، آخرالزمانی، علمی، اخلاقی، سیاسی و اجتماعی مباحث کاربردی و روزآمد با محوریت بیانیه «گام دوم انقلاب» تبیین و بررسی می‌شود.

کوچک‌زاده از فعالان فرهنگی، هنرمندان، نویسندگان، شعرا و علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم دعوت کرد و گفت: این نشست با همکاری حوزه هنری یزد و ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود اولین جلسه از سلسله نشست‌‌های «والعصر» با موضوع «تبیین قرآنی عصر جدید» با سخنرانی حجت‌الاسلام محمود ابوالقاسمی، پژوهشگر مطرح حوزه قرآن و عترت‌ و با حضور پررنگ روحانیون، طلاب، فعالان فرهنگی و هنرمندان، نیمه مرداد در یزد برگزار ‌شد.

سلسله نشست‌های اندیشه‌ورزی «والعصر»، عصر دوشنبه‌ هر هفته در نارنجستان حوزه هنری یزد واقع در ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: