کد خبر: 3813972
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
گروه سیاسی- مراسم بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر «روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی» در پایگاه انقلاب مسجد روضه محمدیه یزد برگزار می‌شود.

مراسم بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر در یزد برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا از یزد، مراسم بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر «روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی» در دارالعباده یزد برگزار می‌شود.
به همین مناسبت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد  با صدور پیامی از عموم مردم قدرشناس و همیشه درصحنه استان برای شرکت در این مراسم دعوت کرد.
در این اطلاعیه آمده است: «خرمشهر را خدا آزاد کرد» امام خمینی (ره).
سوم خرداد تولد دوباره خرمشهر بود، شهری که با مقاومت دلیرانه مردان و زنانش ارتش مجهز رژیم بعث عراق را با تکیه‌بر قدرت لایزال الهی شکست داد و حماسه‌ای ماندگار در تاریخ پرافتخار میهن اسلامی‌مان خلق کرد.
به‌حق روز سوم خرداد «روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی» نام گرفت زیرا مردم قهرمان خرمشهر با دست‌خالی مقاومت جانانه‌ای را برابر دشمن تا بن دندان مسلح داشتند و با ایثار و ازخودگذشتگی بی‌نظیر خود پیروزی حق بر باطل را رقم زدند.
بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام به‌ویژه حماسه‌سازان فتح خرمشهر از عموم مردم شهیدپرور دارالعباده دعوت می‌کند در مراسمی که به همین مناسبت و همچنین سالگرد شهادت سردار رشید سپاه اسلام حاج سید حسین فیض اردکانی ساعت 7 تا 9 صبح پنجشنبه 2 خردادماه در پایگاه انقلاب مسجد روضه محمدیه برگزار می‌شود، شرکت نموده و با آرمان‌های والای شهدا و امام شهیدان تجدید عهد و پیمان کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: