کد خبر: 3828148
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
گروه فعالیت‌های قرآنی- گروه تواشیح «شمیم وحی» یزد توانست به مرحله کشوری چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم راه یاید.

گروه «شمیم وحی» یزد به مرحله کشوری مسابقات قرآن راه یافتبه گزارش ایکنا از یزد، در اعلام نتایج مرحله مقدماتی مسابقات همسرایی و هم‌خوانی قرآن کریم در بخش بانوان هشت گروه موفق به حضور در مرحله کشوری این مسابقات شدند.

داوری مرحله مقدماتی رشته هم‌سرایی و هم‌خوانی قرآن کریم چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در بخش بانوان، روز سه‌شنبه ۲۵ تیرماه با حضور هیئت داوران انجام و‌ نتایج آن عصرروز ۲۶ تیرماه اعلام شد.

بر این اساس، با توجه به ارزیابی صورت گرفته از سوی اساتید داور، از بین آثار ضبط شده، گروه‌های احسن الحدیث از تهران، انسیه الحوراء و انوار الزهراء از اصفهان، تسنیم از البرز، ربیع القلوب از لرستان، شمیم وحی از یزد، صهبا از تهران و فدک الزهراء از سمنان به مرحله نهایی این دوره از مسابقات راه پیدا کرده‌اند.

مرحله نهایی این رشته در بخش بانوان ۱۲ شهریورماه در شهر مقدس قم برگزار می‌شود و گروه‌های راه‌یافته به مرحله نهایی باید دو اثر هم‌سرایی و هم‌خوانی (اجرا شده در مرحله مقدماتی) را اجرا کنند.

یادآور می‌شود، طی روزهای گذشته نتایج این مسابقات در بخش آقایان نیز اعلام شده بود که بر اساس آن ۱۲ گروه‌ از استان‌های خوزستان (دو گروه)، مازندران (دو گروه)، یزد (سه گروه)، تهران (دو گروه)، آذربایجان شرقی (یک گروه)، البرز (یک گروه) و زنجان (یک گروه) به مرحله کشوری راه یافتند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: