کد خبر: 3841578
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
گروه اجتماعی ــ مدیرکل اوقاف استان یزد از اجرای طرح «شمیم حسینی» خبر داد و گفت: در این طرح اقلام مصرفی ۱۵۰ هیئت مذهبی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

برپایی نمایشگاه شمیم حسینی در یزد/حمایت از 150 هیئت مذهبیحجت‌الاسلام حسین زارع‌زاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد، با اشاره به اجرای طرح «شمیم حسینی» در این استان اظهار کرد: در تفاهم نامه‌ای که بین این اداره کل و تبلیغات اسلامی استان به امضاء رسید در راستای این طرح، به هیئت‌های مذهبی و مساجد برای تامین اقلام مصرفی و مورد نیاز حمایت و پشتیبانی صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه در این طرح از محل اجرای نیات موقوفات استان به هیئت‌های مذهبی و مساجد مساعدت می‌شود افزود: در این زمینه نمایشگاه شمیم حسینی برپا شده و خدمات و اقلام مورد نیاز مساجد و هیئت‌های مذهبی را عرضه می‌کند.

زارع‌زاده آمادگی لازم برای اهدای اقلام مصرفی هیئت‌ها را در قالب حواله‌های تعریف شده از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اعلام کرد و گفت: این اقلام شامل برنج، روغن، شکر و ... به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال برای ۱۵۰ هیئت در نظر گرفته شده است.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد بیان کرد: درتلاش هستیم با استفاده از ظرفیت اداره کل اوقاف وامور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی یک ساماندهی و کار نظام‌مند جهت کمک به هیئت‌های مذهبی و مساجد انجام دهیم.

یادآور می‌شود، نمایشگاه شمیم حسینی در امامزاده سیدنصرالله واقع در بلوار دهه فجر به مدت ۱۰ روز در حال برگزاریست و هیئت‌های مذهبی استان می‌توانند با مراجعه به سایت طوبی مشخصات خود را وارد و ثبت نام کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: