کد خبر: 3858629
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
گروه اجتماعی ــ استاندار یزد با بیان اینکه آثار و برکات برگزاری اجلاس نماز باید در طول سال قابل مشاهده باشد گفت: می‌توانیم به بهانه این اجلاس فعالیت‌هایی را سامان دهیم که در طول سال قابل پیگیری باشد.

تاثیرات اجلاس نماز باید در طول سال، جاری باشدبه گزارش ایکنا از یزد، محمدعلی طالبی، استاندار یزد 30 آبان ماه در نشست هماهنگی برگزاری اجلاس نماز با بیان اینکه برگزاری اجلاس نماز از 2 بُعد حائز اهمیت است اظهار کرد: بُعد اول یادآوری اهمیت و جایگاه نماز در زندگی و بُعد دوم انجام کارهای عملی اثر گذار در حوزه نماز است.

استاندار با اشاره به اینکه هدف اجلاس نماز در سال جاری با رویکرد دانش آموزی است ادامه داد: برگزاری اجلاس با این رویکرد نه تنها بر روی دانش آموزان اثر مثبت دارد بلکه بر خانواده‌ها نیز تاثیر گذار و از این نظر بسیار ارزشمند است.

طالبی با بیان اینکه به بهانه این اجلاس می‌توانیم فعالیت‌هایی را سامان دهیم که در طول سال قابل پیگیری باشد افزود: آثار و برکات برگزاری این اجلاس را باید در طول سال جاری کنیم و این اجلاس نباید در حد تجلیل از چند نفر باقی بماند.

استاندار یزد بیان کرد: برای حفظ شانیت نماز و اعتبار استان باید اجلاس نماز به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

یادآور می‌شود در این جلسه در زمینه نحوه برگزاری اجلاس و شرح وظیفه کارگروه‌ها و کمیته‌های مختلف بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: