کد خبر: 3862130
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
گروه اجتماعی ــ در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد و جمعی از مسئولان استانی از ۲۹ کتابدار، کتابخوان و فعال عرصه کتابخوانی در استان یزد تجلیل شد.

تجلیل از 29 کتابدار و فعال عرصه کتابخوانی در استان یزدبه گزارش ایکنا از یزد، در مراسمی با حضور احمد ترحمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد و جمعی از مسئولان که 15 آذرماه در در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی دکتر جوادی برگزار شد، کتابداران و فعالان عرصه کتابخوانی استان یزد تجلیل شدند.

در این مراسم از کتابخانه‌های عمومی حضرت زهرا(س)، روضه‌الشهدای مهریز و محمد مفیدی بافق به عنوان کتابخانه‌های برتر و شایسته تقدیر استان تجلیل شد.

محمدعلی سالم، مسئول کتابخانه شهدای شاهدیه و محسن رفیعیان، مسئول کتابخانه مستقل گردشگر نیز به عنوان مسئولان برتر کتابخانه تقدیر شدند.

عزت اعتدال، کتابدار کتابخانه شهدای شاهدیه؛ فرحنازالسادات میرنژاد، کتابدار کتابخانه حضرت زهرا(س) حمیدیا و زكيه قديريان، کتابدار کتابخانه كوثر ابركوه نیز به عنوان کتابداران برتر استان در سال 98 معرفی شدند.

در بخش تقدیر از همکاران بازنشسته و پیشکسوت نیز از سال‌ها تلاش صادقانه و مجدانه سیدهانی پاکنژاد، کتابدار بازنشسته شهرستان یزد تقدیر شد.

در این مراسم همچنین مصیب مزیدی به عنوان نیروی خدمات برتر استان معرفی و تجلیل شد.

در بخش دیگری از آیین تجلیل از کتابداران و فعالان حوزه کتابخوانی استان یزد، انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های یزد، مهریز و ابرکوه و تفت به عنوان انجمن‌های برتر استان معرفی شدند و از سیدمحمد رستگاری، رضا زارع‌زاده، محمد کاظمی‌نسب و علیرضا نوکار فرمانداران و رؤسای انجمن‌ کتابخانه‌های عمومی این شهرستان‌ها تقدیر به عمل آمد.

محمد زاده‌رحمانی، فرماندار شهرستان بافق نیز به عنوان فرماندار برتر در حوزه مشارکت‌ها معرفی و تقدیر شد.

در بخش تجلیل از کتابخوانان برتر استان نیز از 10 عضو برتر کتابخوان کتابخانه‌های عمومی استان تقدیر شد.

در بخش اعضای کودک، لیانا لعل‌ثانی، مرصاد حدادزاده، مائده ستار و فاطمه نیک، اعضای کتابخانه‌های دکتر جوادی یزد، فاطمیه بهاباد، ذبیح‌الله شفیعی ابرکوه و ولی‌عصر(عج) هرات شایسته تقدیر شدند.

در بخش نوجوان نیز از نسیم ابراهیمی، عضو کتابخانه امام علی(ع) یزد و مهدی جعفری، عضو کتابخانه دکتر جوادی یزد تجلیل شد.

اعظم مرادی مهرآبادی، عضو کتابخانه شهریار مهردشت؛ محمدرضا پورجنانی، عصو کتابخانه شرف‌الدین علی یزد؛ ملکه خان‌ملکوه، عضو کتابخانه آیت‌الله فاضل اردکان و رستم عزتی، عضو کتابخانه آیت‌الله طباطبایی شهرستان یزد نیز به عنوان اعضای برتر بزرگسال کتابخانه‌ها، معرفی و تجلیل شدند.

در بخش پایانی تجلیل از فعالان عرصه کتابخوانی استان نیز از نفرات برتر مسابقه خاطره‌نویسی کتابداران و اعضای کتابخانه‌ها و همچنین داوران برگزیده استانی جشنواره هدهد تقدیر به عمل آمد.

نداالسادات دهقانی، کتابدار شهرستان میبد در این مراسم به عنوان برگزیده استانی جشنواره خاطره‌نویسی و فاطمه‌السادات نوروز‌زاده، الهام نیای عباسی و فاطمه برزگرزاده به عنوان داوران برگزیده بخش‌کودک، نوجوان و کتابدار جشنواره هدهد معرفی شدند و از آنان تجلیل شد.

یادآور می‌شود استان یزد هم‌اکنون 112 باب کتابخانه فعال دارد و 107 نفر از مردم این استان نیز عضو کتابخانه‌های عمومی هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: