کد خبر: 3872020
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: از زمان شروع دوره‌های تربیت کادر متخصص تاکنون 3658 فقره گواهینامه در رشته‌های مختلف صادر و به منتخبان دوره اعطا شد.

صدور و اعطای 3658 فقره گواهینامه تربیت کادر متخصصحجت‌الاسلام علی محمد رضائی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد  در گفت‌وگو با ایکنا یزد با اشاره به برگزاری دوره‌های تربیت کادر متخصص در این استان اظهار کرد: این دوره‌ها در جهت تامین نیروی متخصص برای تدريس در دوره‌های آموزشی برگزار شده است.

رضائی افزود: دوره‌ها در راستای اجرای سند راهبردی سازمان دارالقرآن الكريم با موضوع توسعه كمی و كيفی آموزش‌های قرآن‌کریم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به رشته‌های آموزشی این طرح بیان کرد: در این طرح‌ تربيت نيروی متخصص آموزش قرآن كريم در رشته‌های روخوانی و روانخوانی، پيش دبستانی، تجويد، مفاهيم، صوت و لحن و حفظ قرآن كريم، تربیت داور و همچنين ممتحنين آزمون‌های شفاهی مورد نیاز استان انجام شده است.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: از زمان شروع این طرح 3658 فقره گواهینامه در رشته‌های مختلف صادر و به منتخبان دوره اعطا شد.

برگزاری دوره تربیت معلم سبک زندگی قرآنی

حجت‌الاسلام رضایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری دوره تربیت معلم «سبک زندگی قرآنی» در این استان، آشنايي با كليات و مبانی سبک زندگی قرآنی، آشنایی با شاخصه‌ها، مصاديق و فرآيند ارتباطات انسانی در سبک زندگی، آموزش، ترغيب و ترويج ابعاد سبک زندگی مبتنی بر آموزه‌های قرآن كريم و اهل بيت (ع) را از اهداف این دوره اعلام کرد.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد یادآور شد: این دوره با حضور اساتید سازمان دارالقرآن الکریم در بهمن ماه سال جاری به میزبانی این اداره برگزار می‌شود

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: