کد خبر: 3956774
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد از شناسایی اولین مورد بیمار مبتلا به ویروس جهش یافته کرونا در این استان خبر داد.

اولین بیمار مبتلا به ویروس جهش‌یافته کرونا در یزد شناسایی شدبه گزارش ایکنا از یزد، به نقل از روابط‌عمومی استانداری، احمد تر‌حمی، جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد اظهار کرد: علی‌رغم همه تذکرات و توصیه‌های مسئولان و کارشناسان حوزه سلامت در خصوص وضعیت شکننده استان و امکان بروز موارد ویروس جهش یافته کرونا، متأسفانه اولین مورد بیمار مبتلا به این ویروس جهش یافته در استان مشاهده و شناسایی شد.

‌ترحمی افزود: بیمار مورد نظر از کارگران شاغل در یکی از ‌واحدهای تولیدی شهرستانی است که به دلیل مسافرت به استان خوزستان‌ مبتلا شده و پس از بررسی انجام شده و رهگیری صورت گرفته توسط کارکنان نظام بهداشتی 11 نفر از اعضای خانواده این فرد به بیماری کرونا مبتلا شدند که البته خوشبختانه حال همه آنها خوب و مناسب تشخیص داده شده است.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد ادامه داد: اقدامات تشخیصی- درمانی و مراقبتی و قرنطینه افراد بلافاصله انجام شده و در حال حاضر بیماری تحت کنترل ‌است.

ترحمی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم سفر به مناطق پر خطر و قرمز تأکید کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: