کد خبر: 3985308
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: مراسم دعای عرفه در صحن امامزادگان، مساجد و تکایایی که دارای فضای باز هستند، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و ظرفیت محدود برگزار می‌شود.

بحجت‌الاسلام علیرضا نجیمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد، با اشاره به برگزاری دعای عرفه اظهار کرد: مراسم دعای عرفه در صحن امامزادگان، مساجد و تکایایی که دارای فضای باز هستند، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و ظرفیت محدود برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت ناشی از شیوع کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده از تمامی دست‌اندرکاران مراسم و مداحان اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) درخواست شده این مراسم را در کمترین زمان ممکن برگزار کنند لذا رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده و داشتن وسایل شخصی از جمله الزامات برگزاری این مراسم معنوی است.

نجیمی یادآور شد: افرادی که در این مراسم شرکت می‌کنند باید برای حفظ سلامتی خود و دیگران از ماسک استفاده کنند و مایع ضدعفونی‌کننده و کتاب دعای شخصی همراه خود داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد از برگزاری نشستی ویژه روحانیون، مبلغان و مداحان اهل بیت(ع) با عنوان «هنر مناجات‌خوانی» با تأکید بر دعای عرفه خبر داد و گفت: این نشست در قالب ارائه نکته‌ها و آداب این دعا و با حضور حجت‌الاسلام مرتضی وافی برگزار شد تا شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم معنوی باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: