کد خبر: 3987710
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
برگزیدگان پنجمین جشنواره ادبی هنری «رویش» در مراسمی که به صورت مجازی برگزار شد، معرفی و تجلیل شدند و آثار هنری دانشجویان به نمایش گذاشته شد.

برترین‌های جشنواره «رویش» در یزد معرفی شدند + اسامیبه گزارش ایکنا از یزد، به نقل از روابط‌عمومی بسیج دانشجویی، برگزیدگان پنجمین جشنواره ادبی هنری «رویش» در مراسمی که به صورت مجازی برگزار شد، معرفی و تجلیل شدند و آثار هنری دانشجویان به نمایش گذاشته شد.

آثار برگزیدگان این مسابقه به شرح ذیل اعلام شده است: 
در بخش شعر/ موضوع ویژه:
برگزیده غزل: فاطمه مهدیان، زهرا شایق و زهرا غلامزاده
برگزیده سپید: محمد سربازیان اسفندآبادی و علیه محقق

موضوع آزاد:
برگزیده غزل: فریما کاظمیان بهابادی، طاهره نوری
برگزیده سپید: فاطما فیضی، فاطمه نوروزی
برگزیده طنز: سعید ناظمی
برگزیده آیینی: احمد مهدویان

در بخش تجسمی / عکاسی حرفه‌ای:
برگزیده: الهام رضایی
شایسته تقدیر: محمدعلی مقنی‌زاده

تصویرسازی:
برگزیده: علی عسکری
شایسته تقدیر: علیه محقق

طراحی پوستر:
برگزیده: محمدجواد جعفری بندرآبادی
شایسته تقدیر: آتنا عسکری

نقاشی:
برگزیده: ملیحه کارگران
شایسته تقدیر: فاطمه‌سادات احمدنیری

خوشنویسی:
برگزیده: امیرحسین کریمی
شایسته تقدیر: عرفان دهقان

موضوع آزاد / عکاسی حرفه‌ای:
برگزیده: فرزانه حیدری‌پور

تصویرسازی:
برگزیده: غزاله فرین مهر
شایسته تقدیر: جواد اشرف

طراحی پوستر:
برگزیده: امیرحسین یوسفی

نقاشی:
برگزیده: فاطمه آقاجان
برگزیده: فروغ حسن‌زاده

خوشنویسی:
برگزیده: فهیمه ذوالفقاری

بخش آوایی/ موضوع ویژه/ خوانندگی پاپ:
برگزیده: محمدحسین کریمی‌پناه
شایسته تقدیر: امیرحسین حسینی

خوانندگی سنتی:
شایسته تقدیر: مهدی دهقان
شایسته تقدیر: علی محمدی سادات

پادکست:
برگزیده: مهدی جعفری
شایسته تقدیر: امیرعباس خانی و زهرا صدیقی

موضوع آزاد / خوانندگی پاپ:
برگزیده: محمدرضا صادقی
شایسته تقدیر: ابوالفضل زینلی

خوانندگی سنتی:
برگزیده: حسین خسرو خاور
شایسته تقدیر: محمدرضا همایون و آرمان اناری مرادی

پادکست:
برگزیده: محمدعلی ابراهیمی
شایسته تقدیر: مهلا زاهدی

بخش فیلم/ موضوع ویژه/ مستند حرفه‌ای:
برگزیده: ابوالفضل یاوری
شایسته تقدیر: محمدجواد شریفی

فیلم کوتاه حرفه‌ای:
برگزیده: سیدعلی میرالهی

فیلم کوتاه موبایلی:
شایسته تقدیر: حمیده محسنی

پویانمایی:
برگزیده: محمدجواد جعفری

نماهنگ:
برگزیده: محمدحسین کریمی‌پناه
شایسته تقدیر: سید محمدجواد میرزازاده

موضوع آزاد / مستند حرفه‌ای:
برگزیده: محمدرضا جعفری

فیلم کوتاه موبایلی:
برگزیده: نرگس فرهادی

بخش ادبیات / موضوع ویژه / داستان نویسی:
برگزیده: فاطمه‌السادات میرجعفری
شایسته تقدیر: زینب مرادی و مرضیه قایمی‌زاده

دلنوشته:
شایسته تقدیر: سارا عرب بافرانی، فاطمه حاج حسنی و نفیسه واعظ

فیلمنامه نویسی:
شایسته تقدیر: جواد اشرف

موضوع آزاد / داستان‌نویسی:
برگزیده: سعید ناظمی

دلنوشته:
برگزیده: فاطمه نوروزی
شایسته تقدیر: مهران زارعیان

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: