کد خبر: 4047041
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱

حضور مؤثر پلیس در ایام نوروز حس امنیت را تقویت کرد

امام جمعه یزد گفت: با توجه به اینکه گردشگران، یزد را استانی امن از نظر اخلاقی، روحی و اجتماعی می‌دانند، این استان را برای سفر انتخاب می‌کنند و امسال حضور پر رنگ پلیس باعث شد، حس امنیت در گردشگران تقویت شود.

حضور پر رنگ پلیس حس امنیت در گردشگران نوروزی را تقویت کردبه گزارش ایکنا از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، امروز، 16 فروردین ماه در دیدار با سردار بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد ضمن قدردانی از فعالیت‌های پلیس در راستای کشف جرائم و حفظ امنیت مردم اظهار کرد: امسال تمهیدات بسیار خوبی برای تأمین نظم و امنیت مردم و مسافران نوروزی اندیشیده شده بود و هماهنگی خوبی بین پلیس و دستگاه‌های مختلف وجود داشت.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها یزد را برای سفر انتخاب می‌کنند به این دلیل که یزد را همواره استانی امن از نظر اخلاقی، روحی و اجتماعی می‌دانند افزود: حضور پلیس سبب شده بود که این حس امنیت امسال در گردشگران تقویت شود.

ناصری با اشاره به اینکه پلیس یزد ضمن مراقبت، مدارا و ملایمت در رفتار با مردم و حتی متخلفان را رعایت می‌کردند عنوان کرد: این رفتارها سبب رضایت مردم است و مردم در کنار پلیس با چنین روحیاتی احساس امنیت می‌کنند.

امام جمعه یزد ادامه داد: لازمه کار برای خدا و برای رضای خدا و خدمت به مردم همین است که به دنبال فراهم کردن آسایش مردم باشیم و در این صورت است که خدمت به بندگان خدا، مورد رضایت خداوند متعال قرار خواهد گرفت.

وی، ملاطفت و مراقبت را دو مؤلفه اصلی برای پلیس دانست و گفت: پلیس باید مراقب نقشه‌ها و عوامل دشمن همچنین حرکت‌های مخلان نظم و امنیت باشد و تلاش کند با تیزبینی، آسایش و امنیت مردم را تأمین کند.

ناصری عنوان کرد: خوشبختانه پلیس یزد از هر دو مؤلفه برخوردار است و به همین دلیل از پلیس استان قدردانی می‌کنیم و امیدواریم در آینده نیز قوی‌تر و با احساس مسئولیت بیشتر به کار خود ادامه دهد و برکت کار خود را از خداوند متعال درخواست کند.

امام جمعه یزد با بیان اینکه خدمت به مردم پاداش بسیاری دارد، افزود: رضایتمندی خداوند متعال از کار انسان از هر پاداشی ارزشمند است و امیدواریم ثمرات این خدمات برای همه مردم ملموس باشد.

سردار بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از فعالیت‌های پلیس استان یزد در سال گذشته همچنین ایام نوروز پرداخت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha