کد خبر: 4078194
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹

کارآفرینان یزدی ۳۰۰ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان می‌سازند

استاندار یزد کارآفرینان یزدی را الگوی مناسبی از مشارکت در امور خیرخواهانه در سطح کشور دانست و گفت: ساخت 300 واحد مسکونی برای سیل‌زدگان اخیر یکی از نمونه‌های حضور در میدان و نقش‌آفرینی این قشر است.

مهران فاطمی، استاندار یزدبه گزارش ایکنا از یزد، مهران فاطمی، استاندار یزد، 23 مردادماه در همایش تشکل‌های کارفرمایی استان یزد، صنعتگران و کارآفرینان یزدی را الگوی مناسبی از مشارکت در امور نیکوکاری در سطح کشور دانست و اظهار کرد: یکی از نمونه‌های اخیر حضور در میدان و نقش‌آفرینی این قشر در امور نیک، ورود به عرصه کمک به سیل‌زدگان با پذیرش ساخت 300 واحد مسکونی بود که این حس همدلی و همراهی در نوع خود بی‌نظیر است.

وی با اشاره به اهتمام استان به همراهی با کارآفرینان و صنعتگران و حل دغدغه‌ها و مسائل فراروی آنها گفت: تمامی اقدامات و فعالیت‌های لازم جهت درخشش، پیشروی و سرافرازی یزد، در افق‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور و در تراز جهانی انجام خواهیم داد و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم‌.

استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود به کلنگ‌زنی نخستین پروژه نهضت ملی کارگری کشور در یزد اشاره کرد و افزود: در این راستا با همکاری بخش خصوصی، اتاق تعاون و مجموعه انجمن کارآفرینی استان 2500 واحد مسکونی به صورت ویلایی و حداکثر در دو طبقه برای این قشر زحمتکش ساخته می‌شود.

فاطمی لازمه اوج‌گیری یزد در این مقطع زمانی را دو بال نوآوری و فناوری و گردشگری عنوان و تصریح کرد: استان یزد با برخورداری از این دو بال می‌تواند کماکان پیشران خدمت و توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور باشد لذا باید کارآفرینان و صنعتگران به صورت ویژه بر این حوزه متمرکز شده و سرمایه‌گذاری‌های لازم را انجام دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha