کد خبر: 4088236
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸

امنیت و اقتدار ایران اسلامی در دستان فراجا است

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز امنیت، اقتدار و آرامش کشور در دست فراجا است و فراجا نقش مستقیمی در امنیت کشور دارد و تضعیف این جایگاه و این سازمان تأثیرات منفی در امنیت کشور خواهد داشت.

دیدار نماینده یزد در مجلس با جانباز فراجابه گزارش ایکنا از یزد، محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، 4 مهرماه در دیدار با محمد شاکر، جانباز ستوان دوم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: این هفته یادآور ایثار، پایداری و شهادت و همچنین ایستادگی ملت در برابر قدرت‌های جهانی است.

وی ادامه داد: امروز امنیت، اقتدار و آرامش ما در دست فراجا است؛ فراجا نقش مستقیمی در امنیت کشور دارد و تضعیف این جایگاه و این سازمان تأثیرات منفی در امنیت کشور خواهد داشت.

جوکار ضمن عرض تسلیت فوت مهسا امینی گفت: در این حادثه عواملی موجب شد هجمه‌هایی به پلیس وارد شود که با برنامه‌ریزی دقیق و هدایت شده این موضوع باعث بروز آشوب‌هایی در کشور شد که رد پای کشورهای بیگانه در این حوادث مشهود و ملموس است.

نماینده مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی افزود: راهپیمایی اربعین حسینی و موفقیت ایران در پیوستن به اجلاس شانگ‌های، سفر رئیس جمهور به نیویورک و گشایش‌های اقتصادی اخیر؛ دشمن را برآن داشت تا با کشاندن مردم و راه‌اندازی آشوب‌های خیابانی این دستاوردها را کمرنگ کرده و اعتماد مردم را از نظام و حاکمیت از بین ببرد.

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بررسی‌هایی که در کمیسیون‌های داخلی مجلس و با پیگیری این موضوع برگزار شد، با تحقیقات همه جانبه و عمیق از تمامی افراد اعم از پلیس، بیمارستان و پزشکی قانونی معلوم شده، هیچ آثاری از ضرب و شتم، درگیری، کبودی و... وجود نداشته است و ما منتظر پاسخ پاتولوژی هستیم.

جوکار بیان کرد: با توجه به تحریک احساسات مردمی بعد از فوت مهسا امینی، دشمنان، از جمله آمریکا با موج سواری از این اتفاقات اقدام به تحریک افراد کرده که ما شاهد سر دادن شعارهای ساختارشکنانه در سطح جامعه توسط معدودی از افراد معاند، معترض و بی بصیرت بودیم، آنها باید بدانند به فرموده امام راحل آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند.

وی ادامه داد: فراجا باید با افرادی که در خیابان‌های شهر قصد آشوب تخریب و آسیب به اموال بیت المال را دارند با جدیت برخورد کند و پلیس در کنترل این آشوب به خوبی عمل کرد که جای تقدیر و تشکر دارد، عزیزان ما در انتظامی با عشق به نظام در میدان آمدند و ایستادگی و جان نثاری کردند، اینجانب از فرمانده انتظامی استان یزد که به خوبی این جریان را در استان مدیریت و از ایجاد حوادث و نا امنی‌ها پیشگیری کردند و از همه همکاران انتظامی استان تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha