کد خبر: 3567370
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶
میرفخرالدینی خبر داد:

برنامه‌های دهه فجر با محوریت دانشجویان اجرایی می‌شود

گروه معارف: رئیس کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان یزد از برگزاری برنامه‌های ستاد دهه فجر امسال با محوریت دانشجویان خبر داد و گفت: همه برنامه‌ها با همفکری و مشورت دانشجویان برنامه‌ریزی شده است.

سیدحیدر میر فخرالدینی، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد در حاشیه نشست ستاد دهه فجر استان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از یزد اظهار کرد: برنامه های ستاد دهه فجر سال جاری با محوریت دانشجویان برگزار می شود و در همه برنامه ها با همفکری و مشورت دانشجویان برنامه ریزی شده است.
وی ادامه داد: تاکنون چهار جلسه استانی با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی برگزار شده و برنامه ها در دو بخش استانی و همچنین دانشگاهی اجرا خواهد شد.
برنامه‌های دهه فجر با محوریت دانشجویان اجرایی می‌شود
میرفخرالدینی افزود: در بخش استانی که برنامه ها به صورت منسجم و با تصمیمات کمیته ستاد دانشجویی اجرایی می شود اما در برنامه دانشگاهی هر دانشگاه مختص خودش برنامه هایی ویژه ایام الله دهه فجر اجرا می کند.
رئیس کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان یزد گفت: برگزاری میزگردهای سیاسی، نشست های تحلیلی، شب شعر، ویژه نامه نشریات داشجویی، اعلام روزشمار انقلاب، برگزاری جشن های دانشجویی، مسابقات چالش جاذبه برای دانشجویان نیز برخی از برنامه های پیش بینی شده دهه فجر 95 در دانشگاه های سراسر استان یزد است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha