کد خبر: 3861192
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
گروه فرهنگی ــ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: مدیران انقلابی تداوم‌بخش حرکت شهدا هستند و حمایت از برنامه‌های آنان وظیفه‌ای شرعی و قانونی است.

مدیران انقلابی تداوم‌بخش حرکت شهدا هستندبه گزارش ایکنا از یزد، حجت‌الاسلام عباس زارع، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد 11 آذرماه در دیدار محمد زاده رحمانی، فرماندار شهرستان بافق بر ضرورت ادامه دادن راه شهدا تأکید کرد و اظهار کرد: مدیران انقلابی تداوم‌بخش حرکت شهدا هستند و حمایت از برنامه‌های آنان وظیفه‌ای شرعی و قانونی است.

وی با تشریح برنامه‌های بنیاد در راستای حفظ دستاوردهای شهدای والامقام بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یکی از برنامه‌های اصلی بنیاد برای پراکندن عطر جهاد و شهادت در جامعه است.

حجت‌الاسلام زارع ایثارگران را سرمایه‌های گران‌سنگ جمهوری اسلامی دانست که در راستای اعتلای میهن اسلامی دست از جان‌عزیز خویش کشیدند و به نبرد با دشمن متجاوز برخاستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد افزود: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی را مرهون رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس هستیم.

محمد زاده رحمانی، فرماندار بافق نیز با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر اظهار کرد: مجاهدت رزمندگان و دفاع غیورانِ این عزیزان از مرزهای میهن اسلامی، اسلام و ملت عزیز ایران را برای همیشه تاریخ سرافراز کرد.

زاده رحمانی با اعلام آمادگی کامل خود و مدیران شهرستان بافق، خدمت به خانواده شهدا را افتخاری بس ارزشمند دانست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: