کد خبر: 3861879
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
گروه اجتماعی ــ استاندار یزد با بیان اینکه مسئولان دانشگاه باید قدردان وجود دانشجویان با انگیزه و فعال در دانشگاه‌های استان باشند گفت: در همین راستا باید علاوه بر مسائل درسی، فضا برای فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بازتر شود.

فضای دانشگاه های استان برای فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بازتر شودبه گزارش ایکنا از یزد، محمدعلی طالبی، استاندار یزد 13 آذرماه در همایش تقدیر از دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور استان که در دانشگاه پیام نور رضوانشهر برگزار شد، با تشکر از برگزار کنندگان این برنامه در آستانه روز دانشجو اظهار کرد: 16 آذر نشان دهنده ظرفیت بالای دانشجویان در عرصه‌های مختلف است.

استاندار با بیان اینکه مسئولان دانشگاه باید قدردان وجود دانشجویان با انگیزه و فعال در دانشگاه‌های استان باشند گفت: به همین منظور باید علاوه بر مسائل درسی، فضا برای فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی باز شود.

طالبی درباره مهمترین شاخصه‌های 16 آذر بیان کرد: این روز نشان دهنده وقت شناسی، پیشرو بودن و حساسیت بالای دانشجویان نسبت به مسائل مختلف کشور است.

استاندار یزد با اشاره به تاریخچه 16 آذر گفت: جنبش دانشجویی یکی از ریشه دارترین جنبش‌های ایران است و برای مقابله با استکبار و استبداد ایجاد شده است.

وی با اشاره به لزوم توجه به مطالبات دانشجویی تصریح کرد: شنیدن مطالبات جامعه از زبان دانشجویان موجب نزدیکتر شدن حاکمیت با مردم خواهد شد و باید به این مطالبات به صورت جدی توجه کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: