کد خبر: 3887845
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
استاندار یزد با اشاره به پیشرو بودن یزد در استفاده از ظرفیت‌های مردمی در قالب بسیج، سپاه و سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: یزد در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا از استان‌های پیشرو در کشور بوده است.

یزد؛ پیشرو در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونابه گزارش ایکنا از یزد، محمدعلی طالبی، استاندار یزد 9 فروردین‌ماه، در رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاک‌سازی محیطی «شهدای مدافع سلامت» با تبریک تولد امام حسین(ع) و همچنین روز پاسدار، از تمامی زحمات خستگی ناپذیر پاسداران به مردم به‌ویژه در بحران کنونی کشور تشکر و بیان کرد: با تلاش و همت بسیجیان و پاسداران مدیریت خوبی در این عرصه انجام شد.

استاندار یزد ادامه داد: لازم می‌دانم از زحمات نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و سایر مسئولان، دستگاه‌ها و کارگروه‌های مختلفی که در قالب ستاد مقابله با کرونا اقدامات لازم را انجام دادند تشکر کنم.

وی با اشاره به همراهی بسیار خوب ائمه‌ جمعه استان با مسئولان برای مدیریت بیماری کرونا افزود: با همراهی ائمه جمعه بسیاری از برنامه‌ها، مراسم‌ها، تجمعات و اماکن مذهبی تعطیل شد و همراهی خوبی از سوی دستگاه‌های مسئول در این بخش شاهد بودیم که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

طالبی با اشاره به اینکه این بیماری نقاط ضعف ما را در حوزه‌های مختلف به خصوص در زمینه تولید ملزومات حوزه سلامت نشان داد افزود: در عین حال بسیاری از نقاط قوت همچون وجود ظرفیت بالای مشارکت‌های مردمی و بسیج را به ما نشان داد.

استاندار ادامه داد: با همت، همراهی و همدلی توانستیم از این ظرفیت در بخش‌های مختلف استفاده کنیم.

بالاترین مقام اجرایی استان یزد با اشاره به پیشرو بودن استان در استفاده از ظرفیت‌های مردمی در قالب بسیج، سپاه و سازمان‌های مردم نهاد، اظهار کرد: یزد در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا نیز از استان‌های پیشرو کشور بوده است.

طالبی با بیان اینکه رزمایش دفاع بیولوژیک به نوعی نشان دهنده ظرفیت بسیار خوبی است که درون سپاه داریم، تأکید کرد: امیدواریم که با همت و تلاش این عزیزان شاهد شرایط بهتری در سطح شهر برای ایمنی مردم باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: