کد خبر: 3889834
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
فرمانده انتظامی استان یزد از پلمپ ۱۷۴ واحد صنفی و اعمال قانون ۱۳۳ راننده متخلف از آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی توسط پلیس و توقیف ۷۶ خودرو خبر داد.

پلمپ 174 واحد متخلف در طرح «فاصله‌گذاری اجتماعی» در یزدبه گزارش ایکنا از یزد، به نقل از روابط‌عمومی پلیس، سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان یزد اظهار کرد: با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 21 فروردین ماه جاری ادامه دارد و با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به این که این طرح در 8 نقطه از محورهای مواصلاتی استان در حال اجرا است، گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون از ورود یا خروج 5 هزار و 526 دستگاه خودرو به شهرهای استان جلوگیری شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد ادامه داد: از دیگر اقدامات پلیس در این راستا پلمپ 109 واحد صنفی و 65 خانه مسافر بوده و به 51 واحد صنفی نیز برگ اخطار صادر شد.

وی با اشاره به ارسال 15هزار پیامک با موضوع در خانه بمانیم توسط معاونت اجتماعی، گفت: خوشبختانه غالب مردم عزیز یزد همکاری خوبی با پلیس و سایر دستگاه های همکار داشته و از سفرهای غیر ضرور خودداری کرده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به تولید و نشر 288 خبر در فضای مجازی با موضوع کرونا، سرقت، کشفیات مواد مخدر، تهمهیدات پلیس در طرح فاصله گذاری اجتماعی و ... در ایام نوروز بیان کرد: خوشبختانه در نوروز امسال شاهد کاهش تصادفات از جمله تصادفات فوتی نیز در سطح استان هستیم.

رئیس پلیس استان یزد از عموم مردم درخواست کرد با رعایت کامل طرح فاصله گذاری اجتماعی به خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مربوطه کمک کنند تا به یاری خدا و مدد یکدیگر بتوانیم از این شرایط سخت عبور کرده و با غلبه بر ویروس منحوس کرونا و مهار آن سلامتی و آرامش را به ارمغان بیاوریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: