کد خبر: 3927982
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
با توجه به شیوع کرونا و عدم برگزاری تجمعات، صدا و سیمای مرکز یزد برنامه‌های متنوعی را برای اربعین حسینی در نظر گرفته که مردم می‌توانند در منازل به عزاداری بپردازند.

شبکه یزد در اربعین حسینی با مردم دارالعباده هم‌نوا می‌شودبه گزارش ایکنا از یزد، با توجه به شیوع کرونا و عدم برگزاری تجمعات، صداوسیمای مرکز یزد برنامه‌های متنوعی را برای اربعین حسینی در نظر گرفته که مردم می‌توانند در منازل به عزاداری بپردازند.

برنامه «حسینیه ایران» از جمله برنامه‌هایی است که به طور زنده در روز چهارشنبه، 16 مهرماه از ساعت 18:30 الی 20 با پخش عزاداری هیئت‌های سال گذشته در مسجد جامع کبیر یزد از شبکه یزد پخش می‌شود.

همچنین پنج‌شنبه همزمان با روز اربعین از ساعت 8:30 تا اذان ظهر پخش زنده از مراسم اربعین سیدالشهداء در گلزار شهدای خلدبرین همراه با اقامه نماز ظهر پخش خواهد شد.

برنامه «اینجا خیمه‌ای برپاست» نیز به طور زنده همراه با سخنرانی و مداحی از ساعت 20:30 الی 21:30 امشب چهارشنبه و به مدت پنج شب در محل امامزاده جعفر (ع) یزد و از 21 مهرماه به مدت پنج شب از مدینه‌العلم کاظمیه یزد به سمع و نظر مخاطبان رسانه استانی می‌رسد.

همچنین پخش سیمای مرکز یزد با پخش «مستند اربعین» در ساعت‌های 2 الی 3 بامداد و 6:30 الی 7:30، «انیمیشن مذهبی» در ساعت 7:30 الی 8، «زیارت اربعین» در ساعت‌های 12:30 و 19:15 اربعین حسینی را با مردم دارالعباده استان یزد همراه خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: