کد خبر: 3928046
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
با حضور نماینده، امام جمعه و تعدادی از مسئولان شهرستان اردکان از بانویی که موفق به اتمام حفظ قرآن کریم شده، تجلیل به عمل آمد و گواهینامه وی به او اعطا شد.

بانوی اردکانی حافظ کل قرآن کریم تجلیل شدبه گزارش ایکنا از یزد، در مراسمی، 16 مهرماه و به دعوت امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی اردکان و با حضور نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مسئولان این شهرستان از بانوی اردکانی که موفق به اتمام حفظ قرآن کریم شده است، تجلیل و گواهینامه حفظ کل قرآن کریم به این بانوی حافظ قرآن تقدیم شد.

ربابه رضاپور از خانواده‌ای قرآنی و همسر روحانی و مبلغ دینی در سن 57 سالگی موفق به حفظ کل قرآن کریم شده است. این بانوی قرآنی، از سال 1393 با حضور در طرح‌های حفظ قرآن کریم موسسه قرآنی نورالزهرا(س) اردکان و با همت و اراده‌ای مصمم، اجزای قرآن کریم را زیر نظر اساتید حفظ قرآن فرا گرفت تا اکنون و در آستانه اربعین حسینی توانست بخش‌های پایانی طرح حفظ را تکمیل و نام خود را به عنوان حافظ کل قرآن کریم ثبت کند.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل شاکر، امام جمعه اردکان در این جمع با اشاره به اهمیت حفظ قرآن کریم، الگوبخشی به جوانان و نوجوانان در حفظ قرآن کریم را لازم دانست و خواستار توسعه فعالیت‌های قرآنی در محلات و بخش‌های مختلف شهرستان شد.

محمدرضا دشتی، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از خانواده مختاری و رضاپور و تشکر از متولیان موسسه قرآنی نورالزهرا(س) و نهادهای فرهنگی، تحقق فرمان مقام معظم رهبری در راستای تربیت حافظان قرآن را خواستار شد.

حجت‌الاسلام محمدحسین حاجی‌اسماعیلی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردکان در بخشی از این دیدار با اشاره به سختی‌های فراوان حفظ قرآن، حافظ کل قرآن شدن را توفیقی عظیم از جانب خداوند سبحان دانست که با همت و اراده و عزمی راسخ میسر خواهد شد.

یادآور می‌شود ربابه رضاپور بانوی حافظ کل قرآن کریم، حفظ قرآن خود را زیر نظر اساتید قرآنی برخورداری و سلیمی در موسسه قرآنی نورالزهرا(س) به پایان رسانیده و در طرح‌های ملی اعطای مدرک به حفاظ قرآن کریم نیز شرکت کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: