کد خبر: 3937257
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
رئیس شورای اسلامی شهر یزد بر ضرورت ایجاد نشاط و شادابی در شهر با توجه به شرایط بحرانی کرونا و اینکه مردم باید برای حفظ سلامت خود در منازل بمانند، تاکید کرد.

جامعه به ایجاد نشاط در ایام کرونایی نیاز داردبه گزارش ایکنا از یزد، غلامعلی سفید، رئیس شورای اسلامی شهر یزد 4 آذرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین جشنواره خش‌دلانه توانست نشاط و پویایی را به جامعه تزریق کند و بر همین اساس تصمیم گرفته شد تا دومین جشنواره نیز برگزار شود تا بتواند بخشی از فشارهای روحی ناشی از بیماری کرونا را در جامعه کاهش دهد .

وی تصریح کرد: البته فایده برگزاری چنین جشنواره‌هایی تنها به نشاط اجتماعی ختم نمی‌شود بلکه می‌تواند سبب شناسایی و شکوفایی استعداد هنرمندانی باشد که تاکنون توجهی به آنان نشده و یا فرصتی برای بروز توانایی‌های خود در این عرصه پیدا نکرده‌اند.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه در روزهای پایانی سال شاهد برگزاری اختتامیه دومین کنگره ملی 4 هزار شهید استان یزد هستیم، گفت: از آن جا که در جبهه‌های حق علیه باطل و دوران اسارت نیز بسیاری از رزمندگان هنرمند برای روحیه بخشی به یاران خود به اجرای برنامه‌های نمایشی و به ویژه نمایش طنز می‌پرداختند، همکاران ما در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نیز بخش ویژه‌ای را با عنوان نمایش طنز «جبهه و دفاع مقدس» طراحی کردند که امیدواریم آثار فاخری در این زمینه خلق شوند.

سفید با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل‌ها و فاصله اجتماعی توسط شهروندان بیان کرد: با توجه به شرایط فعلی جامعه این جشنواره در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: