کد خبر: 3950046
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
نیکوکار یزدی با تأیید مرجع تقلید خود، مبلغ یک میلیارد ریال سهم سادات را برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان اختصاص داد.

اختصاص خمس کاسب یزدی به آزادی زندانیان جرائم غیرعمدبه گزارش ایکنا از یزد، نیکوکار یزدی با تأیید مرجع تقلید خود، مبلغ یک میلیارد ریال سهم سادات را برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان اختصاص داد. این نیکوکار یزدی با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان مبلغ 100 میلیون تومان را جهت آزادی زندانیانی از خانواده سادات اهدا کرد.

این نیکوکار هدف از این اقدام خداپسندانه را خشنودی خداوند و افزایش خیر و برکت در کسب و کار بیان کرد و گفت: با تحقیق و پرس‌وجو در خصوص زمینه‌های اختصاص هزینه خمس سهم سادات و آشنایی با عملکرد ستاد دیه، به این نتیجه رسیدم تا این مبلغ را جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اهدا کنم.

وی که اصرار داشت نام و تصویرش فاش نشود تأکید داشت تا با این مبلغ زمینه آزادی مددجویانی از خانواده سادات فراهم آید.

یادآور می‌شود سَهم سادات بخشی از مصرف شش‌گانه خمس است که بسیاری از خیران خداجو در سال‌های اخیر با تجویز مرجع تقلید خود آن را در راستای اقدامات عام‌المنفعه صرف می‌کنند.

همچنین در اقدامی دیگر، عروس و داماد یزدی با حضور در ستاد دیه استان و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد زندگی مشترک خود را آغاز و مبلغ 30 میلیون ریال به ستاد دیه استان اهدا کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: