کد خبر: 3954432
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: چهارمین نشست نقد رأی با موضوع «عدم رعایت نظامات دولتی منجر به فوت نوجوانان ایرانی در کشور گرجستان» به صورت مجازی برگزار می‌شود.

چهارمین نشست نقد رأی در استان یزد برگزار می شودبه گزارش ایکنا از یزد، حسین دهقانی فیروزآبادی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد، امروز، 28 بهمن در نشست مجازی با خبرنگاران با اشاره به ابلاغ سند تحول قوه قضائیه اظهار کرد: یکی از مسائل مورد اهتمام در این سند، اجتماعی کردن قوه قضائیه و مسئله اتقان آرا است که نشست‌های عمومی و علمی نقد رأی با حضور قضات برجسته استان در محیط‌های علمی و دانشگاهی و بحث و تبادل نظر پیرامون آراء صادره یکی از برنامه‌های دادگستری استان یزد در این حوزه است.

وی با بیان اینکه تاکنون سه نشست نقد رأی در استان برگزار شده است افزود: چهارمین نشست نقد رأی با موضوع «عدم رعایت نظامات دولتی منجر به فوت نوجوانان ایرانی در کشور گرجستان» با همکاری دانشگاه یزد و با توجه به شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

دهقانی افزود: چهارمین نشست مجازی نقد رأی با حضور بازپرس پرونده، قاضی صادرکننده رأی در دادگاه بدوی، مستشار دادگاه تجدیدنظر و رئیس شعبه دادگاه تجدیدنظر صادرکننده رأی برگزار خواهد شد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: این نشست از ساعت 9 الی 11:30 صبح روز پنجشنبه، 30 بهمن برگزار و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت میهمان از طریق لینک https://zil.ink/ensaniyazd یا صفحه عدلیه یزد در فضای مجازی به نشانی @adlieh_yazd در این نشست شرکت کنند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد بیان کرد: از جامعه حقوقی استان دعوت می‌شود تا با ارائه دیدگاه‌ها، ایده‌ها، انتقادات، نظرات و اندیشه‌های خود رونق‌بخش این همایش باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: