کد خبر: 3977796
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱

آمادگی کامل پلیس یزد برای تأمین امنیت انتخابات

فرمانده انتظامی استان گفت: وظیفه ما در روز انتخابات حفظ و تأمین امنیت حوزه‌های انتخاباتی است و برای این امر هماهنگی‌های لازم و آمادگی کافی وجود دارد.

آمادگی کامل پلیس یزد برای روز انتخاباتبه گزارش ایکنا از یزد، سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد، 25 خرداد در جلسه قرارگاه انتظامی امام‌علی(ع) ضمن تبریک دهه کرامت اظهار کرد: همکاری بسیار خوبی بین دستگاه‌های مرتبط جهت حفظ نظم و امنیت صورت گرفته که باعث ارتقای امنیت استان شده است.

وی، انتخابات امسال را حساس بیان کرد و گفت: معاندان برنامه‌ریزی و تبلیغ کرده‌اند تا مشارکت مردم در انتخابات کم باشد، ان‌شاءالله مردم با شور و هیجان در پای صندوق‌های رأی حضور خواهند یافت و مشت محکمی به دهان استکبار جهانی خواهند زد.

رئیس پلیس استان یزد افزود: اقدامات پیشگیرانه و پیش‌دستانه با راه‌اندازی گشت‌های محسوس و نامحسوس برای حفظ امنیت صورت گرفته و آموزش‌های لازم در حوزه امنیت انتخابات برای همه همکاران در همه شهرستان‌ها ارائه شده است.

بهدانی‌فرد بیان کرد: وظیفه ما در روز انتخابات حفظ و تأمین امنیت حوزه‌های انتخاباتی است و برای این امر هماهنگی‌های لازم و آمادگی کافی وجود دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha