کد خبر: 3989059
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۳

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات فرهنگی، هنری و قرآنی استان یزد از آغاز دوره «تربیت‌معلم حفظ قرآن کریم» از سوی این اتحادیه خبر داد.

دوره «تربیت‌معلم حفظ قرآن» در یزد آغاز شدحجت‌الاسلام حمیدرضا مطهریان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد از از آغاز دوره «تربیت‌معلم حفظ قرآن کریم» از سوی این اتحادیه خبر داد و اظهار کرد: این دوره با همکاری این اتحادیه و ستاد راهبری حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در حال برگزاریست.

وی؛ «روش تدریس و کلاسداری حفظ»، «آموزش تدویرخوانی»، «فنون معلمی و روانشناسی تربیتی» و «کاربرد اصول روانشناسی در حفظ قرآن» را از عناوین درسی این دوره دانست که توسط سه نفر از اساتید برجسته، بی‌بی مرضیه حیدری، حمیده تجملیان و علی گندمی تدریس می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان یزد با اشاره به اینکه این دوره تا 15 شهریورماه سال جاری ادامه خواهد داشت، از شرکت 25 نفر از علاقه‌مندان در این دوره خبر داد و گفت: با توجه به شرایط کرونایی این دوره به صورت مجازی در حال برگزاریست و در صورت بهتر شدن شرایط به  صورت حضوری دنبال می‌شود.

مطهریان بیان کرد: این دوره همزمان با سراسر کشور و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت و در پایان و با برگزاری آزمون برای برگزیدگان گواهی‌نامه معتبر صادر خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: