کد خبر: 4004027
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲

روحیه امید جوانان را برای دفاع از مرزها مصمم کرده است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: داشتن هدف و انگیزه و روحیه امید، جوانان این مرز و بوم را برای دفاع از مرزها و امنیت حریم شهرها مصمم و پایدار کرده است.

روحیه امید و انگیزه جوانان را برای دفاع از مرزها مصمم کرده استبه گزارش ایکنا از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، امروز، 19 مهرماه در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی استان یزد با تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش‌های نیروهای انتظامی در همه رده‌ها اظهار کرد: با توجه به گستردگی امور در نیروی انتظامی، برنامه‌ریزی‌های انجام شده به تمام نهادها اعلام شود تا دستگاه‌ها علاوه بر اینکه در جریان برنامه‌ها قرار می‌گیرند، بتوانند در اجرای آنها به سهم خود مشارکت کنند.
 
وی عنوان کرد: اعتقاد به کار نیز بسیار حائز اهمیت است و اگر کسی به کاری که انجام می‌دهد، معتقد باشد و آن را گامی در مسیر قرب الهی بداند، کار خود را به بهترین نحو انجام می‌دهد زیرا سرشت همه ما خدایی و بازگشت همه ما به سوی خدا است و همه امور ما در نظام اسلامی، عقیدتی است.
 
ناصری بیان کرد: خلقت انسان هدف‌دار است و مبنایی که خداوند متعال برای انسان تعیین کرده، نقطه رسیدن به هدف و تعالی و قرب الهی را مشخص می‌کند.
 
امام جمعه یزد با اشاره به گزارش‌های ارائه شده در مورد برنامه‌های علمی نیروی انتظامی و هوشمندسازی پلیس اظهار کرد: اقدامات انجام شده در این راستا بسیار ارزشمند است به ویژه الکترونیکی کردن پرونده‌ها، در تسهیل کار مردم بسیار مؤثر است و باید به شکل جدی دنبال شود. گاه یک حرکت کوچک باعث گشایش در کار بنده خدا می‌شود که همه اینها نزد خداوند متعال محفوظ است و در زندگی اخروی ما اثرگذار است.
 
وی تصریح کرد: همه ما هدف، جایگاه و امید به آینده و امید به لطف خدا داریم بنابراین در مسیر خدمت و تعالی قدم بر می‌داریم و برای خدمت رسانی، انگیزه داریم و این خلاف آن چیزی است که این روزها در کشورهای غربی مشاهده می‌کنیم. همین روحیه امید و انگیزه است که جوانان ما را برای دفاع از مرزها و دفاع از امنیت در حریم شهرها مصمم و پایدار کرده است ضمن اینکه این جوانان، تربیت شده مکتب امام خمینی(ره) هستند.
 
سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس استان در خصوص امنیت مراسم مختلف، پیشگیری از جرایم و سرقت، مبارزه با قاچاق کالا و کشفیات موادمخدر اظهار کرد: شناسایی و ساماندهی خانه‌های مسافر، اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با خرده فروشان موادمخدر از اقدامات مهم پلیس یزد است.
 
بهدانی‌فرد با اشاره به راه اندازی مرکز آموزش فرعی سربازان وظیفه در استان یزد گفت: افتتاح مرکز واکسیناسیون شهدای ناجا و همچنین واکسیناسیون سیار از دیگر اقدامات پلیس در مبارزه با ویروس کرونا بوده است.
 
وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته و با هماهنگی با دستگاه قضا بحث الکترونیکی کردن پرونده‌های قضائی در کلانتری‌های یزد صورت گرفته و استان یزد جزو سه استان برتر کشور در این زمینه است.
 
یادآور می‌شود در این مراسم از آمران امر به معروف و نهی از منکر پلیس استان یزد تجلیل شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha