کد خبر: 4041270
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان یزد از اعزام نخستین گروه راهیان نور دانشجومعلمان این دانشگاه به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور خبر داد.

دانشجو معلمان یزدی به اردوی راهیان نور اعزام شدندبه گزارش ایکنا از یزد، به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه فرهنگیان، نخستین گروه 80 نفری دانشجومعلمان پردیس شهیدان پاک‌نژاد به مناطق عملیاتی راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

منصور دهقان منشادی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان یزد هدف از برگزاری اردو‌های راهیان نور را استفاده بیش از پیش دانشجو معلمان از گنجینه بی انتها و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل معلمان آینده ساز عنوان و اظهار کرد: مهم‌ترین برنامه‌ای که می‌تواند نسل جوان و معلم را که جنگ و دوران پیروزی انقلاب را ندیده تقویت کند، برنامه‌هایی نظیر راهیان نور و یادواره‌های شهدا است.

وی ادامه داد: با وجود دو سال وقفه در برگزاری اردوی راهیان نور، امسال این سفر معنوی برای 80 نفر از دانشجومعلمان پسر پردیس برادران با همکاری ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان؛ بازدید از یادمان فتح المبین، بازدید از کانال کمیل و حنظله همراه با قرائت زیارت عاشورا، بازدید یادمان شهید چمران، یادمان دشت ذوالفقار، بازدید از بیمارستان صحرایی امام حسین(ع)، بازدید از یادمان طلاییه، بازدید از یادمان شهدای عملیات رمضان، حضور در منطقه جنگی اروند رود و حضور در یادمان شلمچه از برنامه های این سفر معنوی ویژه دانشجومعلمان پردیس برادران برشمرد.

دهقان منشادی در پایان گفت: دانشجومعلمان دختر پردیس حضرت فاطمه الزهراء (س) نیز در قالب یک گروه 80 نفری از تاریخ 15 تا 20 اسفندماه به این اردو اعزام شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: