کد خبر: 4041580
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری دوره کوتاه‌مدت «آشنایی با معارف صحیفه سجادیه» ویژه مربیان قرآن و مبلغان استان خبر داد.

حسین دشتی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل ارشاد یزدحسین دشتی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد، از برگزاری دوره کوتاه‌مدت «آشنایی با معارف صحیفه سجادیه» در این استان خبر داد و اظهار کرد: این دوره توسط دبیرخانه یزد، پایتخت صحیفه سجادیه ایران با همکاری مرکز تخصصی صحیفه سجادیه قم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره به صورت مجازی و حضوری بوده و مربیان قرآن کریم و همچنین روحانیون، ائمه جماعات و مبلغان از سطح استان می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

دشتی افزود: دوره آشنایی با صحیفه سجادیه روز جمعه، 20 اسفندماه جاری در قالب هشت ساعت حضوری و هشت ساعت مجازی در روزهای 21 تا 26 اسفندماه اجرایی خواهد شد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه با توجه به استقبال خوبی که صورت گرفته، ظرفیت پذیرش افزایش یافت بیان کرد: علاقمندان به نشر معارف اخت‌القرآن می‌توانند نام و شماره ملی خود را تا پایان ساعت اداری پنجشنبه به شماره 09921807094 ارسال کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: