کد خبر: 4058301
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در صورت اعلام برنامه‌های فرهنگی اداره‌کل اتباع و ارجاع آن به اداره تبلیغات اسلامی، سعی می‌شود با استفاده از ظرفیت‌های موجود، برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

نشست مدیرکل تبلیغات اسلامی یزد با مدیرکل امور اتباع و مهاجران به گزارش ایکنا از یزد، حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد، 29 اردیبهشت‌ماه در دیدار با ابوالفضل خوشنویس، مدیرکل اداره اتباع و امور مهاجرین استان یزد، از آمادگی برای عقد قرارداد فرهنگی و دینی بین دو اداره خبر داد و اظهار کرد: در صورت اعلام برنامه‌های فرهنگی اداره‌کل اتباع و ارجاع آن به اداره تبلیغات اسلامی، سعی می‌شود با استفاده از ظرفیت‌های موجود، برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

وی به تجلیل از قاریان برتر اهل سنت در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، اتحاد و همبستگی اهل تسنن و تشیع بیشتر خواهد شد.

نجیمی اجرای برنامه‌های فرهنگی در بخش‌های مختلف از جمله آموزشی، تربیتی، خانواده و... را از برنامه‌های این نهاد دانست و بیان کرد: ایجاد کارگروهی با حضور افراد مرتبط با مهاجرین برای شناسایی آسیب‌ها و رفع آنها امری ضروری به‌شمار می‌رود.

یادآور می‌شود، ابوالفضل خوشنویس، مدیرکل اداره اتباع و امور مهاجرین استان یزد نیز در این دیدار مواردی را بیان کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: