مسابقه «فهم نور» در یزد به ایستگاه پایانی رسید
کد خبر: 4060117
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹

مسابقه «فهم نور» در یزد به ایستگاه پایانی رسید

قائم مقام اتحادیه قرآنی استان یزد با اشاره به انتشار آخرین سری از شماره مسابقه «فهم نور»، گفت: ان‌شاءالله مرحله دوم این مسابقه با ساختاری جدید در یکی از اعیاد پیش رو فعالیت خود را آغاز می‌کند.

مسابقه «فهم نور» در یزد به ایستگاه پایانی رسیدبه گزارش ایکنا از یزد، یکصد و بیستمین شماره مسابقه «فهم نور» از سوی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان یزد در اپلیکیشن افق بارگذاری و منتشر ‌شد و بدین ترتیب مرحله اول این مسابقه به ایستگاه پایانی خود رسید.

سؤالات این شماره از آیه 1 سوره انشراح تا آخر سوره ناس، حزب 120 بر مبنای ترجمه استاد فولادوند استخراج شده و علاقه مندان می‌توانند از طریق اپلیکیشن افق نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام کنند.

محمد شایق، قائم مقام اتحادیه قرآنی استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به اینکه مسابقه مجازی هفتگی «فهم نور» براساس یکی از حزب‌های قرآن برگزار شده است اظهار کرد: این مسابقه به همت اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان یزد و همکاری اوقاف و امورخیریه شهرستان یزد رقم خورد و این هفته با شماره 120 به پایان خواهد رسید.

وی بیان کرد: ان‌شاءالله و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، قرار است مرحله دوم مسابقه فهم نور با تغییراتی روبرو و ساختاری جدید ویژه اقشار مختلف مردم به مناسبت  یکی از اعیاد پیش رو مجدد فعالیت خود را آغاز کند.

انتهای پیام
captcha