کد خبر: 4060223
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸

اجتماع خانوادگی «سلام فرمانده» در یزد برگزار می‌شود

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب استان یزد از برگزاری اجتماع بزرگ دهه نودی‌ها و هشتادی‌ها «سلام فرمانده» در حسینیه امیرچقماق یزد خبر داد.

سلام فرماندهابراهیم دهقان، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد، از برگزاری اجتماع بزرگ دهه نودی‌ها همراه با خانواده‌های آنان در حسینیه امیرچقماق یزد خبر داد و اظهار کرد: در این اجتماع همخوانی سرود «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی برگزار می‌شود.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب استان یزد افزود: این مراسم، عصر امروز، از ساعت 17 آغاز و با برنامه‌هایی همراه خواهد بود که تلاوت قرآن با اجرای محمدطاها طاهری قاری نوجوان استان، شعرخوانی محمدمیکائیل حسینی، اجرای سرود سلام فرمانده و .... از آن جمله است.

مسئول ستاد مردمی پویش سرود سلام فرمانده در استان یزد گفت: 400 نفر کادر افتخاری از مجموعه‌های فرهنگی و مردمی استان، معاونان پرورشی مدارس و بسیاری دیگر از مجموعه‌های مردمی در این برنامه فعالیت خواهند داشت.

دهقان از برگزاری انواع مسابقات و پویش‌ها در راستای اجرای این مراسم خبر داد و گفت: دهه نودی‌ها و مردم عزیز دارالعباده و دارالعلم یزد می‌توانند فیلم، عکس و استوری یا دیگر تولیدات خود از حضور در مراسم به آدرس پیچ ارسال کنند و در پایان به برترین تصاویر و فیلم‌ها جوایزی اهدا خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای سرود سلام فرمانده در شهرستان استان با حضور ابوذر روحی گفت: این اجرا صبح امروز شنبه در مصلای نماز شهرستان میبد، حسینیه امیرچقماق یزد و امامزاده عبدالله بافق برگزار می‌شود و در روز یکشنبه در شهرستان مروست، اردکان و ساعت 9 شب نیز در حسینیه اعظم مهریز برگزار خواهد شد.

وی با توصیه‌هایی برای حضور در مراسم همخوانی سلام فرمانده یادآور شد: هر چند توزیع آب آشامیدنی در مراسم انجام می‌شود اما از خانواده‌ها تقاضا می‌شود با توجه به گرمی هوا اقلام مورد نیاز خود همچون آب آشامیدنی، خوراکی به همراه داشته باشند و شماره تلفن خود را در جیب فرزندان قرار دهند، برای حضور به موقع، محدودیت ترافیک را در نظر گیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :