کد خبر: 4067737
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۴

یاد قربانیان حقوق بشر آمریکایی در یزد گرامی داشته شد

مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر و شهید صدوقی(ره) و قربانیان حقوق بشر آمریکایی در یزد با سخنرانی حجت‌الاسلام قوامی در مسجد روضه محمدیه برگزار شد.

گرامیداشت یاد و خاطره قربانیان حقوق بشر آمریکایی در یزدبه گزارش ایکنا از یزد، مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر و شهید صدوقی(ره) و قربانیان حقوق بشر آمریکایی در یزد با سخنرانی حجت‌الاسلام قوامی در مسجد روضه محمدیه برگزار شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید صمصام‌الدین قوامی، استاد حوزه و دانشگاه در این مراسم اظهار کرد: شهید صدوقی از چهره‌های برجسته‌ای بود که در روز‌های انقلاب خدمات زیادی کرد و امروز نام او در استان‌ها و شهر‌های دیگر کشور هم بلند و پرآوازه است.

وی شهادت در محراب نماز را رزق خداوند به آیت‌الله صدوقی برشمرد و تصریح کرد: حضرت امام بعد از شهادت شهید صدوقی دو مدال به ایشان داد؛ مدال اول این بود که گفت او یک فقیه است و مدال دوم این بود که امام درباره شهید صدوقی فرمود او یار محرومان و مستمندان بود.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: ما ابرقدرت‌های جهان را کنار زده و هیمنه آن‌ها را شکسته‌ایم. در این سال‌ها دشمنان ایران ضعیف شده‌اند و کسانی که زمانی قدرتی بودند امروز ذلیل شده‌ و به زودی اسلام سنگر‌های کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :