کد خبر: 4075811
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰

خدمت‌رسانی 150 دانشجوی جهادگر یزدی به سیل‌زدگان

مدیر عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی یزد گفت: در پی وقوع سیل 150 دانشجوی جهادگر در کنار سایر گروه‌های مردمی برای امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده و کنترل روان آب‌ها وارد میدان شدند.

خدمت رسانی دانشجویان جهادگر یزدی به سیل زدگانمحمدرضا صمدی، مدیر عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد اظهار کرد: در پی  وقوع سیل 150 دانشجوی جهادگر در کنار سایر گروه‌های مردمی جهت امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده و کنترل روان آب‌ها وارد میدان شدند.

وی افزود: جهادگران خدماتی نظیر  تخلیه آب بیش از 200 منزل، قالیشویی سیار، جابجایی وسایل منازل و لایروبی را انجام دادند. جوانان با تلاش شبانه روزی خود ثابت کردند که در مواقع حساس و بحرانی نیروهایی قابل اعتماد و پا به کار به حساب می آیند.

صمدی بیان کرد: کمبود اعتبارات و تجهیزات گروه‌های جهادی برای مواقع این چنینی بسیار مشهود بود و لذا نیاز است که برای آن تدبیری اندیشیده شود.

مدیر عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی یزد با تأکید بر همراهی جهادگران با مردم تا آخرین لحظه، اعلام کرد: بازسازی منازل و تعمیر وسایل برقی و الکترونیکی در دستور کار نیروهای متخصص جهادگر قرار دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha