کد خبر: 4077353
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹

یزد به معنای تام کلام حسینیه ایران است

استاندار یزد در پیامی از دست اندرکاران برگزاری مراسم دهه اول محرم در یزد؛ حسینیه ایران قدردانی کرد.

یزد به معنای تام کلام حسینیه ایران استبه گزارش ایکنا از یزد، مهران فاطمی، استاندار یزد در پیامی از دست‌اندرکاران برگزاری مراسم دهه اول محرم در یزد، حسینیه ایران قدردانی کرد.

وی در این پیام آورده است: «امسال نیز مراسم پرشور و شعور سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به همت شما خوبان و نیک مرامان عالم، به زیباترین شکل اقامه شد و باز حقانیت این مطلب که یزد به معنای تام کلام حسینیه ایران است،  بر همگان واضح و جلوه‌گر شد.

بی‌شبهه، این افتخار حاصل تلاش خالصانه و شور آمیخته با شعور شما مردم و همه دست اندرکارانی است که همت بلند خویش را موقوفه عزای خاندان پاک بهترین خلق خدا حضرت محمد مصطفی(ص) قرار دادند و صحنه‌هایی زیبا و ماندگار از عشق بر جریده عالم ثبت کردند.

اینجانب به سهم خود از همه مشارکت‌کنندگان در خلق این صحنه‌های کم نظیر عشق و ارادت، به ویژه سلسله جلیله روحانیت، جامعه ستایشگران و مرثیه سرایان، رؤسا و اعضای هیئات مذهبی، موکب داران و پیرغلامان و خادمان حسینی تشکر و قدردانی می‌کنم.

همچنین زحمات بی‌شائبه خادمان ملت در نهادهای انتظامی و امنیتی برای برقراری آرامش و امنیت مراسم، عوامل محترم صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران- مرکز یزد و رسانه‌های گروهی استان برای پوشش مطلوب، دبیرخانه بین المللی حسینیه ایران، فعالان عرصه گردشگری مذهبی، نیروهای امدادی و سایر دخیلان در برگزاری باشکوه آئین‌های حسینی را ارج می‌نهم. رجاء واثق دارم همه این تلاش‌های خالصانه مورد توجه خاصه حضرت سیدالشهدا(ع) قرار  گیرد، ان شاء الله. دوام توفیقات همگان را از خداوند متعال خواهانم.»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha