کد خبر: 4078401
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۳

بازدید رئیس و نائب‌رئیس شورای شهر یزد از ایکنا

عزیزالله سیفی و حجت‌الاسلام سیدناصر حیدری، رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار از خبرگزاری ایکنای یزد بازدید کرد.

بازدید رئیس و نائب رئیس شورای شهر یزد از ایکنابه گزارش ایکنا از یزد، عزیزالله سیفی و حجت‌الاسلام سیدناصر حیدری، رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد، 24 مردادماه در بازدید از خبرگزاری ایکنا شعبه یزد اظهار کرد: اینکه در سازمان جهاد دانشگاهی خبرگزاری تخصصی قرآن راه‌اندازی و فعالیت دارد، اقدامی بسیار بزرگ صورت گرفته است.

وی پوشش اخبار قرآنی را اقدامی ارزشمند توصیف کرد و افزود: خبرگزاری ایکنا اشاعه‌دهنده مفاهیم و آموزه‌های الهی است که در این زمینه اقدامی بسیار بزرگ انجام می‌دهد چرا که در زمینه قرآنی مشغول فعالیت است و فعالیت در این مسیر اجر و پاداشی الهی به دنبال دارد.

حجت‌الاسلام سید ناصر حیدری، نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد نیز، از فعالیت ایکنا یزد در پوشش اخبار شورای شهر قدردانی کرد و گفت: قرآن کریم بالاترین کتاب آسمانی است و خدمت در این مسیر توفیق الهی است که باید تمام تلاش خود را برای ترویج فرهنگ قرآنی به‌کار گیریم.

وی در پاسخ به سؤال ایکنا در زمینه مزین شدن تابلوهای شهری به نام و تصاویر شهدا گفت: ما در سطح شهر 21 هزار معبر داریم و تنها در نماهای پرتردد شهر نسبت به اصلاح تابلوها اقدام شده است و لذا مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.

حیدری افزود: مسائل فنی از جمله این مشکلات  است که سازمان فاوا و سیما و منظر شهرداری باید نسبت به رفع آن اقدام کنند و بحث طراحی کوچه‌ها و معابر رخ داده و نامگذاری و نصب تصاویر شهدا در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: سازمان سیما و منظر شهرداری در طرحی که به تصویب شورا نیز رسیده در زمینه تابلوهای خیابان‌ها و کوچه‌ها که با نام شهدا مزین می‌شود، برچسب‌های الکترونیکی درج و علاوه بر نام و تصویر شهدا، مشخصاتی از شهید را نشان می‌دهد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه این اقدام در حال انجام است گفت: متولی این اقدام سازمان سیما و منظر شهرداری با کمک سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در زمینه محتوا و سازمان فاوا در زمینه نرم افزاری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha