کد خبر: 4081829
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰

تالار شهید آوینی در یزد افتتاح شد

پردیس فرهنگ و هنر شهرداری یزد با عنوان تالار شهید آوینی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

تالار شهید آوینی یزدبه گزارش ایکنا از یزد، پردیس فرهنگ و هنر شهرداری یزد با عنوان تالار شهید آوینی، 7 شهریورماه با حضور علی اکبر عزیزی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

علی اکبر عزیزی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به اینکه امروز چهار پروژه‌ در شهرستان یزد افتتاح شد، دبستان دخترانه داسرم، مرکز کاهش آسیب ناشی از سوء مصرف مواد، خانه شعر و ادب در محله شیخداد به نام فرهنگسرای مرحوم ریاضی یزدی و تالار شهر را از جمله این پروژه‌ها اعلام کرد.

وی ادامه داد: بیشترین کاربرد پروژه‌های مورد بهره‌برداری در شهرستان یزد در حوزه فرهنگی و اجتماعی بود و ان‌شاءالله در این مراکز بویژه در این تالار در حوزه خانواده و جمعیت و همچنین مراسم‌های فرهنگی شاهد اجرای برنامه‌ها باشیم و مورد استفاده عموم قرار گیرد.

مدرسی، فرماندار یزد نیز با اشاره به اینکه بالغ بر 600 میلیارد سرمایه‌گذاری در یک سال اخیر در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، زیرساخت‌های شهری و ... انجام شده گفت: خوشبختانه امروز شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها هستیم و مردم یزد می‌توانند از منافع آن بهره‌مند شوند.

ابوالقاسم محی‌الدینی، شهردار یزد نیز با اشاره به اینکه برای بهسازی و نوسازی این مجموعه ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است گفت: این تالار در مدت زمان 12 ماه بازسازی و مرمت و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی نوسازی دکور سالن، تعویض صندلی‌ها، به‌روزرسانی سیستم صوت، تصویربرداری و نور تخصصی، به‌روزرسانی تأسیسات برقی و مکانیکی، خرید و تعویض تهویه مطبوع و سیستم گرمایشی و سرمایشی را از جمله اقدامات انجام شده در این تالار عنوان کرد.

یادآور می‌شود این تالار پس از سه و نیم سال توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد مرمت و بازسازی و به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha