کد خبر: 4088825
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۹

دستاوردهای حوزه وقف در یزد به نمایش گذاشته شد

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد گفت: به مناسبت دهه وقف و در قالب نمایشگاهی دستاوردهای اداره کل اوقاف در امور فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به نمایش گذاشته شد.

حسین زارع زاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه یزدحجت‌الاسلام حسین زارع‌زاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی به مناسبت دهه وقف در سطح استان در حال برگزاری است که نمایشگاه دستاوردهای وقف از آن جمله است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه که با حضور مسئولان استان در محل امامزاده سیدگلسرخ یزد افتتاح شده، در کنار گزارش از عملکرد و دستاوردهای اداره کل اوقاف در امور فرهنگی اجتماعی و اقتصادی غرفه‌های فروشگاهی از دستاوردها و صنایع خانگی نیز فعالیت دارند .

زارع‌زاده افزود: یکی از جذاب‌ترین غرفه‌های این نمایشگاه که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفته، غرفه اجرای امینانه نیات است که در آن نان و شربت و انواع پذیرایی‌های دیگر که از نذورات و نیات برخی از موقوفات استان تأمین شده است،  از بازدیدکنندگان پذیرایی می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد بیان کرد: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا یازدهم مهرماه از ساعت 17 الی 21 برای بازدید در محل امامزاده سید گلسرخ حضور یابند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha