کد خبر: 4090018
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶

آرامش و آسایش عمومی مرهون رشادت‌های نیروی انتظامی است

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در پیامی با اشاره به اقتدار و امنیت داخلی و خارجی کشور هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

محمدصالح جوکار، نماینده یزد و اشکذر در مجلسبه گزارش ایکنا از یزد، محمد صالح جوکار، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها و نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در پیامی با اشاره به اقتدار و امنیت داخلی و خارجی کشور هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

وی در این پیام آورده است: 

«برقراری نظم، امنیت و حفاظت از آرامش و آسایش عمومی جامعه رسالتی ذاتی و از اصلی‌ترین وظایف نیروی انتظامی است. این مهم مرهون رشادت‌ها و تلاش‌های فرماندهان و کارمندان خدوم این نیرو است که با استفاده از همه ظرفیت‌های نظامی از کیان کشور عزیزمان حراست می‌کنند.

فرماندهی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده که نقش برجسته‌ای در تأمین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته‌اند.

مشارکت فرماندهی انتظامی در مقابله با تهدیدات از یک سو و برخورد قاطعانه با مفسدان، تهدیدگران سلامت اخلاقی جامعه و برهم‌زنندگان آرامش عمومی از سوی دیگر ارتقای امنیت و افزایش احساس امنیت در کشور را به دنبال داشته، ضمن اینکه در شرایط شیوع کرونا نیروی انتظامی هم راستا با مدافعان سلامت به عنوان بازوان اجرایی، در اجرا و اعمال شیوه نامه‌های بهداشتی نقش مؤثری داشته و در ادامه جهت تسریع روند واکسیناسیون نیز نقش فعال داشته‌اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز نیروی انتظامی، هفته نیروی انتظامی را تبریک می‌گویم و از خدمات بی‌دریغ و بی‌وقفه و جانفشانی‌های فرماندهان، کارکنان خدوم و زحمتکش انتظامی به ویژه استان یزد تشکر و قدردانی می‌کنم.

امیدوارم مجاهدان عرصه نظم و امنیت در جامعه و سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، در سایه سار عنایات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تداوم خدمت‌رسانی به مردم ولایتمدار و صیانت از اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر قوای مقتدر مسلح همواره مؤید و منصور باشند.»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha