کد خبر: 4102386
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹

اجرای طرح ملی حفظ قرآن ویژه دانشگاهیان یزد

کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به اجرای طرح ملی حفظ قرآن کریم، از دانشگاهیان این نهاد برای مشارکت حداکثری دعوت کرد.

طرح ملی حفظ قرآنفرزانه‌السادات طباطبایی، کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد، با اشاره به اجرای طرح ملی حفظ قرآن کریم دانشگاهیان اظهار کرد: این طرح در راستای تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم در دانشگاه‌ها اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: طرح ملی حفظ قرآن کریم ویژه خانواده دانشگاهیان اعم از دانشجو، اساتید، کارمندان و خانواده‌های آنان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال عدد 1 به سامانه ۳۰۰۰۸۸۶ و دریافت لینک مربوطه نسبت به ثبت‌نام در طرح اقدام کنند.

طباطبایی بیان کرد: افرادی که موفق به حفظ ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ جزء قرآن کریم شوند، می‌توانند با شرکت در آزمون‌های تعریف شده از طرف سازمان اوقاف و سازمان دارالقرآن الکریم کشور از امتیازات در نظر گرفته شده، استفاده کنند.

کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، استفاده از تحصیل رایگان در دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی، اخذ مدرک کارشناسی یا ارشد در رشته‌های علوم قرآنی بدون تحصیل در دانشگاه را از جمله امتیازات حفاظ در این طرح دانست.

وی با اشاره به برگزاری کلاس‌های مجزا برای اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه گفت: پس از برگزاری کلاس‌های آموزش حفظ قرآن کریم، آزمونی برای تعیین سطح برگزار خواهد شد.

کارشناس مسئول قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی یزد با دعوت از دانشگاهیان این دانشگاه برای مشارکت حداکثری در این طرح یادآور شد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس http://Room.nahad.ir/ch/h181 مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha