کد خبر: 4117347
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۳

امروز تمام کفر در مقابل نظام اسلامی ایستاده است

امام جمعه یزد گفت: امروز در حساس‌ترین زمان تاریخ هستیم، تمام کفر در مقابل نظام اسلامی ایستاده و بی سابقه ترین و شدیدترین دشمنی ها در این برهه از زمان اتفاق افتاده است.

آیت الله محمدرضا ناصری، امام جمعه یزدبه گزارش ایکنا از یزد، به نقل از روابط‌عمومی دفتر امام جمعه، آیت‌‌الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، در دیدار با جمعی از طلبه‌های مدینه‌العلم کاظمیه یزد با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی در زندگی گفت: در دوران جوانی باید از زمان به درستی استفاده کرد زیرا وقتی انسان پا به سن می‌گذارد آن زمان است که حسرت زمان‌های از دست رفته در دوران جوانی‌اش را می‌خورد.

وی افزود: نظم در کار نه تنها باعث می‌شود به تمام برنامه‌های روز رسید بلکه می‌توان زمان فراغت بیشتری کسب کرد.

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه وقت و دقت از مهمترین مسائل است، تصریح کرد: در هیچ برهه از زندگی نباید زمان و دقت را از دست داد و در زندگی روزانه یاد خدا همواره باید جریان داشته باشد. طلاب باید خود را آماده کنند تا یاد خدا در زندگی مردم همواره جریان داشته باشد و وسوسه‌های شیطانی نیز از آنها دور شود.

وی ادامه داد: باید با خدا رفیق باشیم تا شیطان در زندگی ما حضور نداشته باشد، حقیقت خداشناسی، ارتباط با اهل‌بیت (ع) و رسیدن به کمال از مهمترین اهداف است و غرب نیز متوجه این موضوع شده و تلاش دارد با ورود در این موضوعات، مردم را از دین و ائمه معصوم (ع) برگرداند.

امام جمعه یزد با بیان اینکه مخالفت غرب با ایران به دلیل وجود اسلام واقعی در کشور است، گفت: اسلام واقعی دینی است که در برابر ظلم می‌ایستد و تحت ولایت خدا است؛ غرب از اینکه ایران نمی‌تواند ظلم را تحمل کند و همواره صدای مظلوم را به گوش جهان می‌رساند واهمه دارد و به همین دلیل سعی دارد تا با تحریم‌ها و .... کشور را تحت فشار قرار دهد، غافل از اینکه نمی‌تواند به اهداف خود دست یابد.

وی افزود: امروز در حساس‌ترین زمان تاریخ هستیم و کشور ما در حساس‌ترین زمان است و تمام کفر در مقابل نظام اسلامی ایستاده و بی سابقه ترین و شدیدترین دشمنی‌ها در این برهه از زمان اتفاق افتاده است.

ناصری ادامه داد: طلاب باید مراقب باشند تا غرور آن‌ها را فرا نگیرد؛ تواضع و خشوع باید بسیار مورد توجه مسلمانان به ویژه طلاب باشد.

امام جمعه یزد دقت در برنامه‌ریزی، توکل بر خدا و تواضع و خشوع را از مهمترین ارکان در زندگی دانست و گفت: در عصر حاضر باید بیش از گذشته نسبت به اعمال خود دقت داشته باشیم و بدانیم که هدف دشمن از ایجاد فضای مجازی ضربه زدن به این سه رکن مهم است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha