کد خبر: 4004531
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵

درخشش یزد در طرح رصد و پایش خانه‌های قرآن و عترت

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان یزد از کسب رتبه اول استان در اجرای طرح خوداظهاری خانه‌های قرآن و عترت در سطح کشور خبر داد.

یزد رتبه برتر طرح رصد و پایش خانه‌های قرآن و عترت را کسب کردحجت‌الاسلام علی‌محمد رضایی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان یزد، در گفت‌وگو با ایکنا از یزد، با اشاره به اجرای طرح رصد و پایش خانه‌های قرآن و عترت اظهار کرد: این طرح همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز اجرایی شد و خوشبختانه این استان توانست رتبه اول طرح را در سطح کشور کسب کند.

وی ادامه داد: در ابلاغیه سازمان دارالقرآن الکریم مبنی بر خوداظهاری مدیران خانه‌های قرآن و عترت برای اجرای طرح رصد و پایش، این طرح با همکاری کارشناسان قرآنی استان به مرحله اجرا درآمد.

رضایی ضمن تشکر از همکاران در ادارات تبیلغات اسلامی شهرستان‌ها در اجرای طرح خود اظهاری گفت: در این طرح تعداد 100 خانه قرآن و عترت استان فرم خود اظهاری را تکمیل کردند که در مقایسه با سایر استان‌ها در جایگاه اول قرار دارد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان یزد یادآور شد: 65 مؤسسه و 103 خانه قرآن و عترت در استان تحت نظارت اداره کل تبلیغات اسلامی در زمینه اجرای برنامه‌های قرآنی فعالیت دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha