کد خبر: 4067378
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶

نیکوکاران یزدی 4 میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند

معاون توسعه مشارکت های مردمی استان یزد گفت: در سه‌ماهه نخست امسال نیکوکاران یزدی بالغ بر 4 میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند.

علی اکبر سلمانی، معاون کمیته امداد یزدبه گزارش ایکنا از یزد، به نقل از روابط‌عمومی کمیته امداد، علی اکبر سلمانی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد با بیان پیشتازی و تقدم نیکوکاران یزدی در سطح کشوری در پرداخت صدقات اظهار کرد: طی سه‌ماهه نخست امسال نیکوکاران یزدی بالغ بر 4 میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند.

وی افزود: هم اکنون 25 هزار خانوار نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان یزد قرار دارند و صدقه دریافتی برای کمک به بخشی از مشکلات مددجویان در زمینه‌های کمک به تأمین جهیزیه، خرید، ساخت، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به ازدواج نیازمندان، تأمین هزینه‌های درمانی، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت و اعطای وام ضروری هزینه می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد با اشاره به رشد 45 درصدی پرداخت صدقات نسبت به مدت مشابه سال قبل ضمن تقدیر و تشکر از خیران و نیکوکاران مؤمن و نوعدوست استان یزد افزود: مردم شریف استان می‌توانند با ارسال عدد یک به سر شماره 8877 صدقه روزانه خود را پرداخت کنند و همچنین پرداخت صدقه از طریق کدQR نیز به مبلغ دلخواه امکان‌پذیر است.

وی تصریح کرد: همکاران ما در دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان برای راهنمایی و پذیرش صدقات و نذورات مردم شریف استان آماده خدمت‌رسانی هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :