کد خبر: 4083792
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۲

اعلام اسامی برگزیدگان مسابقات قرآن مدارس معارف شهید مطهری

اسامی برگزیدگان سی و یکمین دوره مسابقات جامع قرآن کریم دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی شهید مطهری(ره) سراسر کشور که به میزبانی استان یزد برگزار شد، اعلام شد.

مسابقات قرآن مدارس معارف شهید مطهریبه گزارش ایکنا از یزد، اسامی برگزیدگان سی و یکمین دوره مسابقات جامع قرآن کریم دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی شهید مطهری(ره) سراسر کشور که به میزبانی استان یزد برگزار شد، اعلام شد.

اسامی به شرح ذیل اعلام شده است:

قرائت تحقیق

محمدحسین خوش‌قلب، یزد، اول 
امیرعباس ساجدی، تهران، دوم
محمدعلی حکمتی‌پور، مشهد، سوم

حانیه شاطری، مشهد، اول
فاطمه علینقی، یزد، دوم
فاطمه رضایی، شیراز، سوم

قرائت ترتیل

ابوالفضل زاهدی‌مقدم، مشهد، اول
مهدی کوکی، یزد، دوم
محمدحسین محبی، تهران، سوم

مطهره رشیدی، یزد، اول
زینب معصومی، مشهد، دوم
زکیه مهرابی، کوشک، سوم

حفظ 5 جزء
علی معین‌نژاد، یزد، اول
امیرمحمد کریمی، شهرکرد، دوم
علی جعفری، مشهد، سوم

فاطمه برومندنیا، اصفهان، اول
معصومه رضوی، مشهد، دوم
یگانه شاکری، یزد، سوم

حفظ جزء 30

حمیدرضا جان‌بیگی، مشهد، اول
حسن توکلی، شهرکرد، دوم
سجاد حبیبیان، یزد، سوم

سیده معصومه موسوی، خرم‌آباد، اول
زینب سبزی‌پور، ساری، دوم
مهدیه عزیزی، شهرکرد، سوم

حفظ سور منتخب

امیرعباس بهشتی، مشهد، دوم
علی خانی، یزد، سوم

مهدیه لطفی، کوشک، اول
مائده رئیسی، اصفهان، دوم
زهرا صباغی، مشهد، سوم

حفظ موضوعی

محمدصالح خدادادی، زاهدان، اول
سینا میری، زابل، سوم

مائده گلپایگانی‌فر، اصفهان، دوم
زهرا رئیسی‌نیا، شهرکرد، سوم

مفاهیم

مهدی میر، یزد، اول
سید محمد ایلیا علوی امین، تهران، دوم
امیرحسین پناهی هفشَجانی، شهرکرد، سوم

مطهره کاظمی، یزد، اول
مشکات دلفان، خرم‌آباد، دوم
فاطمه کیانی، اصفهان و نازنین زهرا ولی‌زاده، تهران، مشترک سوم

نهج‌البلاغه

سید محمد هادی حسینی‌پور، یزد، اول
امید لطفی، شهرکرد، دوم
سیدعلی نیک‌شرف، مشهد، سوم

سیده معصومه موسوی، خرم آباد، اول
زینب خاکی، یزد، دوم
نازنین محقق طوسی، مشهد، سوم

صحیفه سجادیه

رضا یادهی، یاسوج، اول
مجتبی رنجبر، شیراز، دوم
محمد مهدی قاسمی، زاهدان، سوم

سیده مهسا موسوی، خرم آباد، اول
فاطمه آباد، یزد، دوم
فاطمه باقری، شهرکرد، سوم

تحقیق و پژوهش قرآنی

محمد امین کشاورزی، یزد، سوم

راضیه گل جودکی، خرم آباد، اول
سارا ملکشاهی، خرم آباد، دوم
ریحانه ملکی‌راد، خرم‌آباد و ریحانه رضایی، شیراز مشترک رتبه سوم

کلیپ

حمیده قوامی منشاد، یزد، اول
اسراء آقایی، خرم آباد، دوم
زهرا سادات موسوی، مشهد، سوم

پادکست

فاطمه اصلاحی، مشهد، سوم

پوستر

زینب عاملی، مشهد، اول
فاطمه جعفری، مشهد، سوم

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha